Jak korzystasz z komunikatora?

Najpierw przyjrzeliśmy się, jak wszyscy korzystacie z przeglądarki, a następnie, jak słuchacie muzyki i oglądacie filmy; teraz czas dowiedzieć się o komunikatorach! Przy wszystkich dostępnych aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych możesz używać żadnej, dowolnej lub dowolnej kombinacji, od sieci, przez komputer, od jednej usługi po wiele usług, więc jak się z Tobą skontaktować?

Używałem MSN wyłącznie za starych dobrych czasów, ale teraz używam głównie kombinacji Skype i Meebo, a w niektórych przypadkach Digsby. Nie jestem na stałe zalogowany do żadnej sieci, nie lubię rozpraszania uwagi i albo widzę większość moich przyjaciół co tydzień, albo wysyłam im e-maile lub do nich dzwonię. W przypadku klientów i przyjaciół za granicą zwykle używamy również poczty e-mail lub Skype, jeśli pojawią się inne sieci, używam Meebo.

Jednak bardzo lubię Digsby, ponieważ obsługuje wiele sieci, ma wbudowaną pocztę elektroniczną i Twittera oraz kilka ciekawych dodatków, które moim zdaniem są najlepszym wszechstronnym klientem IM. Ogólnie rzecz biorąc, jestem samotnym typem faceta, szczególnie kiedy pracuję, więc tak naprawdę nie potrzebuję go zbytnio. Jaki jest twój ulubiony klient, jak korzystasz z sieci IM? Daj nam znać w komentarzach!

digsby

Aktualizacja: Digsby wciąż jest regularnie aktualizowany, a programiści dodali wiele funkcji do programu na przestrzeni lat. Aplikacja obsługuje teraz na przykład pocztę elektroniczną, łatwo łączy się z popularnymi rozwiązaniami poczty elektronicznej, takimi jak Hotmail, Gmail, Yahoo Mail i inne konta IMAP lub POP.

Łączy się również z kontami sieci społecznościowych, aby być na bieżąco z aktualizacjami statusu i wszystkim, co się tam dzieje. Klient obsługuje Facebook, Twitter, MySpace i LinkedIn.

Podsumowanie
Jak korzystasz z komunikatora?
Nazwa artykułu
Jak korzystasz z komunikatora?
Opis
Tym razem Daniel chce wiedzieć, czy i jak korzystasz z wiadomości błyskawicznych. Czy korzystasz z jednego klienta lub wielu klientów? Oparty na sieci czy na komputerze?
Autor
Daniel Pataki

Link do głównej publikacji