Jak dodać gesty myszy do Internet Explorera

Gesty myszy pozwalają na uruchamianie poleceń takich jak wstecz, do przodu, odświeżanie itp. Bez użycia klawiatury lub klikania przycisków lub menu paska narzędzi. Chociaż nie wszyscy chcą używać gestów myszy, niektórzy z nas uważają je za niezwykle pociągające.

tj. gesty myszy

Dodatek Mouse Gestures dla programu Internet Explorer pozwala to zrobić!

Funkcje gestów myszy

Szacunek dla użytkownika. Dodatek gesty uwzględnia istniejące ustawienia przeglądarki i nie próbuje zmieniać domyślnej strony głównej, dostawcy wyszukiwania, ulubionych, ciągu agenta użytkownika itp.

Stabilność. Jest to solidna i stabilna wtyczka, a zaktualizowane wersje są automatycznie oferowane za pomocą usługi automatycznego powiadamiania.

Najlepsze praktyki. Kod jest kompilowany zgodnie z najlepszymi praktykami w zakresie bezpiecznych i stabilnych dodatków, w tym łączenia z flagami / NXCOMPAT i / DYNAMICBASE w celu włączenia ochrony DEP / NX i ASLR.

Występ. Kod dodatku ładuje się tylko wtedy, gdy aktywnie korzystasz z dodatku. Dlatego wysoka wydajność jest absolutnie krytycznym czynnikiem.

Obsługa wielu wersji. Gesty myszy są kompilowane w wersjach 32-bitowych i 64-bitowych (instalowane osobno), dzięki czemu gesty są jednym z niewielu dostępnych dla 64-bitowej przeglądarki IE. Dodatek działa we wszystkich wersjach IE i osobiście korzystałem z niego w systemach Windows XP, Server 2003, Vista, Server 2008 i Windows 7 bez problemów.

Łatwość instalacji. Instalatory 32-bitowe i 64-bitowe ważą razem mniej niż 1 megabajt. Dodatek jest pakowany przy użyciu tego samego instalatora NSIS, którego używam do instalacji Fiddlera.

Możliwość dostosowania i moc. Możesz dostosować jego opcje za pomocą gestów myszy… dodanych do menu Narzędzia przeglądarki. Okno dialogowe konfiguracji pozwala przypisywać gesty do wbudowanych akcji, definiować nowe gesty lub akcje oraz zmieniać wygląd śladów myszy.

Jeśli zdecydujesz, że nie podoba ci się dodatek, możesz go łatwo odinstalować za pomocą Panelu sterowania.

Dzięki IEBlog | Odwiedź stronę główną gestów myszy.

Link do głównej publikacji