Jak aktywować system Windows 7/8

W tym poście zobaczymy, jak to zrobić aktywuj system Windows 8 lub Windows 7. Aktywacja to początkowy proces ustalania, czy system Windows działający na komputerze jest odpowiednio licencjonowany i oryginalny, i jest naprawdę szybki i łatwy. Różni się od Rejestracji w tym sensie, że Aktywacja to proces zapewniający korzystanie z kopii systemu Windows zgodnie z postanowieniami licencyjnymi oprogramowania Microsoft, natomiast rejestracja to proces wprowadzania informacji w celu zarejestrowania się w celu uzyskania pomocy technicznej, narzędzi i wskazówek i inne zalety produktu.

To świetny czas, aby porozmawiać o aktywacji systemu Windows i jego działaniu. Dla klientów, którzy są już zaznajomieni z aktywacją systemu Windows Vista, będzie to wydawać się dość znajome i, jeśli chodzi o wrażenia użytkownika, nie różni się zbytnio od Windows XP.

Możesz aktywować online lub telefonicznie.

Aktywuj system Windows 7/8

Aktywuj system Windows 8/7

Aby aktywować system Windows 7, wykonaj następujące czynności: Kliknij przycisk Start> Kliknij prawym przyciskiem myszy Komputer> Właściwości> Aktywacja systemu Windows> Kliknij tutaj, aby aktywować system Windows teraz.

Następnie możesz wybrać metodę, której chcesz użyć do aktywacji. Jeśli jednak zdecydujesz się na automatyczną aktywację systemu Windows online podczas konfigurowania komputera, zrobi to automatycznie za 3 dni.

Możesz także aktywować system Windows za pomocą polecenia SLUI.EXE 3. Możesz uzyskać więcej informacji w tym poście, jak to zrobić aktywuj system Windows 8 Enterprise Edition.

Lub możesz uruchomić następujące polecenie z wiersza polecenia z podwyższonym poziomem uprawnień:

Cscript.exe% windir% \ system32 \ slmgr.vbs / ipk 

Mam nadzieję że to pomoże!

Te posty mogą Cię zainteresować:

  1. Aktywuj system Windows 8 Enterprise Edition
  2. Rozwiązywanie problemów ze stanami aktywacji systemu Windows
  3. Uaktualnij do systemu Windows 8.1
  4. Wyłącz automatyczną aktywację w systemie Windows
  5. Ta kopia systemu Windows nie jest oryginalna
  6. Aktywuj system Windows 8 przez telefon.
Link do głównej publikacji