Dlaczego Windows 10 musi być darmowy dla Windows 8, 8.1

Windows 8 to koncepcja, która nie spodobała się zbyt wielu długoletnim klientom Windows, głównie dlatego, że zabrała niektóre funkcje, które tak dobrze znali. Ale mówi się, że Windows 10 przyjdzie i naprawi te problemy. Oto dlaczego musi być bezpłatny dla właścicieli Windows 8.
darmowe Windows 10 dla Windows 8
Mówi się, że Windows 10 jest systemem operacyjnym Microsoftu, jakim powinien być Windows 8. Po tym, jak miliony narzekały na brak Menu Start i nie przyjęły całkowicie idei Sklepu Windows, Microsoft wydał Windows 8.1, próbując rozwiązać niektóre problemy.

Jednak nawet to nie wystarczyło, pomimo różnych ulepszeń pulpitu, które zostały wydane dla użytkowników myszy i klawiatury. Dlatego wielu spieszyło się z odinstalowaniem systemu Windows 8.1, co spowodowało wiele problemów i problemów.

CZYTAJ WIĘCEJ: Jak uzyskać system Windows 8.1, 10 za darmo bez łamania przepisów

Ale największym problemem dla Microsoft jest to, że Windows 7, a nawet Windows XP tak łatwo nie zaakceptował koncepcji Windows 8 lub Windows 8.1. I tu właśnie wkracza Windows 10 — nie tylko, że stara się wprowadzić znane funkcje pulpitu, ale ujednolica wrażenia na Windows Phone, komputerze stacjonarnym, tablecie, a nawet dlaczego — na urządzeniach do noszenia.

Byłoby jednak katastrofą, gdyby Microsoft zmusił właścicieli Windows 8 lub 8.1 do zapłaty za Windows 10. W końcu nie ma przełomowych nowych funkcji. I uważam, że właściciele Windows 8 powinni zostać nagrodzeni za przyjęcie nowej wizji. Windows 10 to także sposób, w jaki Microsoft mówi „przepraszam” użytkownikom Windows XP, Vista i 7, którzy chcieli dokonać aktualizacji do czegoś nowego.

Jeśli chodzi o użytkowników Windows 8, Windows 10 po prostu musi być dla nich darmowy, naprawdę nie ma innej drogi.

Windows 10: darmowy czy nie dla użytkowników 8, 8.1? [Aktualizacja 2018]

Mimo że wielu użytkowników systemu Windows nadal zastanawia się, czy przeprowadzić aktualizację do systemu Windows 10, czy nie, dokonałem aktualizacji. Posiadając płatną licencję na laptopa z systemem Windows 8.1, uaktualniłem system do Windows 10 bez płacenia ani grosza. Właśnie użyłem klucza licencyjnego, który wyodrębniłem za pomocą Magical Jelly Bean KeyFinder, doskonałego narzędzia do nie utraty klucza licencyjnego.

Po aktualizacji mój Windows 10 działał jak urok i nadal działa. Sugeruję sprawdzenie klucza licencyjnego, jeśli kupiłeś Windows 8 lub 8.1. Jeśli NIE masz i masz kopię bezpłatną lub nielicencjonowaną, przygotuj swój portfel, ponieważ będzie to kosztować licencję na system Windows 10.

Link do głównej publikacji