Dlaczego Skype otwiera się sam? Jak mogę to zatrzymać?

Wyobraź sobie, że włączasz komputer i czekasz, aż wreszcie zaczniesz coś robić. Przyczyny tego są różne, ale programy uruchamiające się w systemie Windows są prawdopodobnie głównymi winowajcami. W zestawie Skype. Niektórzy użytkownicy chcieliby wiedzieć, jak sobie z tym poradzić i uniemożliwić samodzielne otwieranie Skype.

Postaraliśmy się odpowiedzieć na to pytanie poniżej, więc rozważ wykonanie poniższych kroków.

Jak zatrzymać automatyczne uruchamianie Skype’a

Skype uruchamia się domyślnie z systemem i tę opcję można łatwo wyłączyć. W porównaniu z niektórymi aplikacjami innych firm, które zwykle wymuszają swoją początkową obecność, gdy tylko pojawi się pulpit, wyłączenie automatycznego uruchamiania Skype jest proste. To pochodzi z dawnych czasów klasycznego Skype’a i doskonale odnosi się do nowego, przebudowanego Skype 8.0.

Chociaż użytkownicy mogą się zdezorientować po wszystkich zmianach interfejsu użytkownika, których byliśmy świadkami, i nie jesteśmy świadomi, gdzie znaleźć opcję, aby uniemożliwić otwarcie Skype’a samodzielnie. Co więcej, nowa platforma Skype nie jest filiżanką herbaty dla wszystkich, ale Microsoft, jak wspominaliśmy wielokrotnie, postanowił ją zostawić.

 • Jeśli nie masz pewności, jak zatrzymać automatyczne uruchamianie Skype, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

  1. otwarty Skype.
  2. Kliknij na Menu z trzema kropkami i otwórz Ustawienia.
  3. Wybierz Generał pod lewym okienkiem.
  4. Przełącz „Automatycznie uruchom Skype”Ustawienie poza.zatrzymać automatyczne uruchamianie Skype
  5. Uruchom ponownie komputer i poszukaj zmian.

  Po tym Skype nie będzie się pojawiał przy każdym uruchomieniu komputera. Musisz go uruchomić, aby rozpocząć czat lub wykonywanie połączeń. Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Mam nadzieję, że była to pomocna lektura.

  Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Skype, możesz je zadać. Poniższa sekcja komentarzy to dobry początek.

  Zatwierdź

Link do głównej publikacji