Dlaczego nie mogę się połączyć z siecią: darmowy program do diagnozowania problemów z siecią

Problemy z siecią? Co może być przyczyną? To tak jak bycie detektywem i rozwiązywanie tajemniczej sprawy — ale kto chce być Jamesem Bondem, gdy masz oprogramowanie takie jak Dlaczego nie mogę się połączyć?. WCIC jest łatwym i poręcznym narzędziem, które pozwala diagnozować problemy z siecią, a nawet pomaga rozwiązywać błędy połączenia TCP / IP. To narzędzie pozwoli ci połączyć się z różnego rodzaju serwerami i wykona test przychodzący i wychodzący w celu zdiagnozowania sieci pod kątem problemów i problemów z nimi związanych.

Dlaczego nie mogę się połączyć z siecią?

WCIC to narzędzie typu open source, licencjonowane na licencji publicznej GNU. Jest to łatwe w obsłudze i obsłudze narzędzie. Ma podstawowe i niezbędne funkcje, które są bardzo przydatne podczas diagnozowania problemów z siecią na różnych typach serwerów.

WCIC

Za pomocą tego oprogramowania możesz łączyć się z następującymi typami serwerów:

Microsoft SQL Server: WCIC utworzy połączenie TCP / IP z dowolnym serwerem Microsoft SQL Server. Wystarczy wpisać adres IP i port serwera. Pamiętaj jednak, że WCIC nie zweryfikowałby nazwy użytkownika ani hasła serwera, tylko nawiązałby połączenie z serwerem.

Serwer MySQL: Nawiązałby podobne połączenie z Microsoft MySQL Server.

FTP i SFTP: WCIC może nawet diagnozować problemy sieciowe z serwerami FTP i Secure FTP. Wystarczy wpisać adres IP i tylko port!

FTP

POP3 i IMAP: Za pomocą tego wspaniałego oprogramowania można nawet zdiagnozować protokoły e-mail, takie jak POP3 i IMAP, ponieważ musisz wprowadzić adres IP serwera i wybrać między STARTTLS i SSL / TLS i wprowadzić odpowiednie numery portów. Pamiętaj jednak, że nie będzie próbował zweryfikować nazwy użytkownika i hasła.

Może nawet diagnozować inne serwery, takie jak IRC, LDAP i Usenet. Dlaczego nie mogę się połączyć? Utwórz pełny dziennik wykonanych operacji i możesz wyeksportować dziennik, kopiując wszystko, i możesz zapisać go jako zapis na przyszłość.

Ogólnie rzecz biorąc, dlaczego nie mogę się połączyć jest niezbędnym narzędziem, ponieważ ma podstawowe funkcje wymagane podczas diagnozowania problemów sieciowych występujących na różnych serwerach — a nawet jest przydatne do różnych funkcji testowych, takich jak, jeśli chcesz przetestować, czy serwer jest aktywny czy nie. Jest łatwy w użyciu i nie wymaga żadnej naukowej konfiguracji ani poleceń.

Kliknij tutaj aby pobrać Dlaczego nie mogę się połączyć.

Wbudowana sieć Diagnostyka internetowa Narzędzie do naprawy to kolejne narzędzie, na które warto spojrzeć.

Link do głównej publikacji