Dlaczego mój komputer jest taki wolny? WhySoSlow powie ci!

Komputery z czasem stają się wolniejsze, bez względu na to, jakiej marki używasz. Świadomie lub nieświadomie zwykle zapełniamy nasze komputery dziesiątkami programów, narzędzi, plików i folderów; co stopniowo spowalnia maszynę. Spowolnienie faktycznie pojawia się w naszym przypadku, gdy staje się gorsze. W rzeczywistości należy zoptymalizować system Windows, aby uzyskać większą szybkość i wydajność.

Dlaczego mój komputer jest taki wolny?

Chociaż powolny komputer ma kilka różnych przyczyn, na szczęście mamy wiele narzędzi, które pomagają nam przyspieszyć nasz komputer i poprawić jego wydajność. Dlaczego tak wolno jest jednym z takich programów od blasku. Jest to bezpłatne oprogramowanie, które dokładnie analizuje system i podaje dokładne informacje o przyczynach spowolnienia komputera.

Dlaczego mój komputer jest taki wolny?

WhySoSlow analizuje cały system, w tym szybkość, temperaturę i obciążenie procesora, responsywność jądra i aplikacji, obciążenie pamięci i twarde ustawienia domyślne strony.

Program jest dość prosty i nie wymaga wiedzy technicznej do zrozumienia. Główny przegląd programu pokazuje zakładki takie jak:

Status — Gdzie możesz sprawdzić status swojego komputera. Kliknij przycisk „Analizuj” na dolnej wstążce, a program rozpocznie analizę dysków komputera, sterowników, procesów, a także pofragmentowanych plików. Jest to szybki proces, który zajmuje około minuty, aby utworzyć szczegółowy raport. Możesz zapisać raport, jeśli chcesz. kto analizuje

Skróty klawiszowe — Klawisze skrótów dla menedżera zadań awaryjnych i panelu statusu. Możesz także dodać wiele innych skrótów klawiszowych zgodnie z własnymi preferencjami. Oprogramowanie zawiera również funkcję aplikacji AntiFreeze, w której można uruchomić menedżera zadań awaryjnych na wypadek, gdyby system przestał reagować i nie można uruchomić standardowego menedżera zadań.
Whysoslow Hotkeys

Alarmy — Ta funkcja wyświetla ostrzeżenie na pasku zadań, gdy temperatura procesora przekroczy próg. Możesz także dodać inne alarmy, takie jak nadmierne obciążenie pamięci, poniżej minimalnego miejsca na dysku, wysoka szybkość reakcji jądra i wiele więcej. alarmy Whososlow

Narzędzia — W tej zakładce możesz sprawdzić różne narzędzia dostarczane z tym programem. Możesz analizować komputer, konfigurować zasilanie, fragmentację dysku i optymalizację napędu, resetować domyślną konfigurację i wiele więcej. Narzędzia te są bezpośrednio połączone z panelem sterowania i otwierają odpowiednie okno po wybraniu opcji. whysoslow toold

Ustawienia WhySoSlow

Tutaj możesz wybrać, czy chcesz uruchomić ten program, które uruchomienie, wyświetlić ikonę zasobnika, aby zachować lub usunąć aplikację z paska zadań. Możesz także wybrać, czy chcesz zawiesić czasochłonny procesor, czy też ustawić określone limity czasowe, aby zawiesić uruchomione procesy. ustawienia Whysoslow

Wyjątki: Możesz także wykluczyć pewien proces z zawieszenia podczas aktywacji awaryjnego menedżera zadań.

WhySoSlow to przydatne darmowe oprogramowanie, które poinformuje Cię, dlaczego komputer z systemem Windows działa tak wolno. Sprawdza twój sprzęt, start-upy itp. I tworzy raport.

WhySoSlow do pobrania za darmo

Możesz pobrać wersję beta z tutaj. Spróbuj i zostaw swoją opinię.

Szukasz wskazówek, jak przyspieszyć swój komputer? Zobacz te posty:

  • Spraw, aby system Windows działał szybciej
  • Sprawdź i usuń crapware z komputera.
  • Dobrze zarządzaj swoim startupem. Nie każdy program musi zostać uruchomiony przy uruchomieniu komputera.
  • Zaplanuj defragmentator dysku lub uruchom go ręcznie.
  • Od czasu do czasu czyść dysk twardy. Użyj czyszczenia dysku, aby usunąć śmieci z komputera.
  • Wyłącz niektóre efekty wizualne komputera.
  • Dodaj więcej pamięci wirtualnej do komputera.
  • Uruchom ponownie regularnie, przynajmniej raz w tygodniu.
Link do głównej publikacji