Częste błędy w Dragon Quest Heroes i sposoby ich naprawy

Dragon Quest Heroes to gra akcji typu hack-and-slash, która wysyła cię w nową przygodę, aby przywrócić porządek w niegdyś spokojnym świecie pełnym potworów. Jako gracz weźmiesz udział w epickich bitwach z maksymalnie czterema graczami, którzy mogą grać we współpracy w trybie wieloosobowym, aby pokonać typowe zagrożenie.

Nie jest to jednak jedyne wyzwanie, o które musisz się martwić. Gracze informują, że na Dragon Quest Heroes czasami wpływa szereg irytujących problemów technicznych, aw tym artykule wymienimy najczęstsze problemy Dragon Quest Heroes zgłaszane przez graczy, abyś wiedział, czego się spodziewać. W tym samym czasie wymienimy również odpowiednie obejścia, jeśli są dostępne.

Dragon Quest Heroes zgłosił błędy

Biały ekran na początku bitwy

Kiedy walczę z twardym przeciwnikiem, takim jak ten, który znajduje się w Oazie, ekran staje się biały i słyszę akcję, i jeśli mam szczęście, mogę wygrać bitwę w ciemno, ale dzieje się tak w przypadku innych twardych potworów, takich jak ten i różne ustawienia. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

Jeśli masz ten problem, spróbuj ponownie włączyć Mgłę Wolumetryczną, jeśli jest wyłączona.

Gra zawiesza się

a tytuł mówi: „Nie mogę uruchomić gry bez awarii, próbuję uruchomić okno i pełny ekran, aby sprawdzić, czy to obejdzie problem, ale nie mam szczęścia, czy ktoś może pomóc?

Jeśli używasz systemu Windows 7, spróbuj zainstalować KB2670838. Zainstaluj także najnowsze aktualizacje systemu operacyjnego i sterowników karty graficznej na swoim komputerze.

Dragon Quest Heroes nie uruchomi się

Gracze zgłaszają, że na ekranie pojawia się komunikat „Przygotowanie do uruchomienia”, ale gra nagle zamyka się bez uruchamiania.

Gracze nie mogą zmieniać postaci

Po tym, jak jeden z członków mojej drużyny został powalony w walce z pierwszym bossem na pustyni, nie jestem w stanie zmienić postaci, ktoś inny ma tę samą rzecz lub poprawkę?

Problemy z FPS

Dostaję bardzo słaby FPS nawet przy rozdzielczości 1920 × 1080 i średnich szczegółach na moim notebooku. Moje specyfikacje to:

Intel i7 4720HQ @ 2,6 GHz
NVIDIA Geforce GTX 980M 4 GB
16 GB pamięci RAM
2x 500 GB SSD

[…] Próbowałem więc zmusić grę do korzystania z grafiki NVIDIA za pośrednictwem Panelu sterowania NVIDIA. Niestety, gra się już nie rozpoczyna (kiedy klikam grę, nic się nie dzieje). Wróciłem więc do automatycznego wyboru GPU w panelu sterowania NVIDIA: Teraz gra zaczyna się od nowa, oczywiście nadal mam te same problemy, co wcześniej.

Aby rozwiązać ten problem, ALT + TAB z gry, a następnie naciśnij ALT + TAB, aby wrócić do gry.
Są to najczęstsze problemy wpływające na Dragon Quest Heroes. Jeśli natrafiłeś na inne obejścia, które mogą rozwiązać różne problemy z grą, możesz pomóc społeczności, wymieniając kroki rozwiązywania problemów w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji