Cross-play Minecraft na Windows 10 i Xbox [SIMPLE GUIDE]

Minecraft to jedna z najbardziej znanych gier, jaka kiedykolwiek została stworzona, umożliwiająca tworzenie niesamowitych wirtualnych światów od zera. Możesz eksplorować, zbierać zasoby, wytwarzać różne przedmioty i narzędzia, a także walczyć.

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz grać w Minecraft przy użyciu komputera z systemem Windows 10, ze znajomymi, którzy grają na Xbox, trafiłeś we właściwe miejsce. Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi „tak”, ale wszystko zależy od posiadanej wersji gry, a także od rodzaju platformy. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak mogę przejść grę Minecraft? Po aktualizacji Better Together Minecraft w pełni obsługuje grę na PC i Xbox. Jeśli masz Minecraft w wersji Java, musisz zrealizować kod na koncie Mojang, aby grać na innych platformach.

Jak grać w Minecraft na PC i Xbox?

Twórcy gier w Mojang mieli niesamowity pomysł: „Co, jeśli damy naszym użytkownikom możliwość grania na różnych platformach?”

W historycznym posunięciu rozpoczęli pracę nad tym projektem i ostatecznie to zrobili. Wydali bardzo ważną aktualizację do edycji Minecraft, która pozwala grać w swoją ulubioną grę z konsoli Xbox One, Windows 10, Nintendo Switch, a nawet urządzeń przenośnych z Androidem / iOS.

Proces ten odbywa się przy użyciu łatki Better together i pozwala na łatwe granie w Minecraft ze znajomymi, tak jak na Xbox Live. lepiej razem zaktualizować można Windows 10 Minecraft grać z Xboxem

Uwaga: Jeśli kupiłeś Minecraft: Java Edition przed datą 19 października 2018 r., Możesz pobrać Minecraft na Windows 10 za darmo, wykorzystując kod na swoim koncie Mojang. Ten kod podarunkowy znajdziesz, logując się na swoje konto w Mojang, a następnie klikając sekcję Moje gry.

Jeśli nie masz pewności co do dokładnej daty, możesz odwiedzić swój profil, aby to sprawdzić. Naciśnięcie przycisku kodu podarunkowego wygeneruje token, a także otworzy stronę wykorzystania Microsoft.

Wniosek

W tym artykule przeanalizowaliśmy niektóre z najnowszych wiadomości wydanych przez Mojang, dotyczące możliwości cross-play najnowszej edycji gry Minecraft. Omówiliśmy także sposób, w jaki ludzie, którzy kupili Minecraft: Java Edition, otrzymają bezpłatny kupon na wydanie Windows 10 Minecraft.

Daj nam znać, jeśli masz jakieś sugestie, korzystając z sekcji komentarzy poniżej.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji