Co zrobić, gdy BBC iPlayer VPN nie działa

BBC iPlayer to całkiem fajny streaming internetowy, telewizja i radio, a także usługa przechwytywania z BBC, która jest dostępna dla użytkowników telefonów komórkowych, tabletów, komputerów osobistych i telewizorów smart.

Jednak usługa, która jest dostępna tylko dla widzów z Wielkiej Brytanii, zwykle zawiera reklamy (czego większość ludzi nie lubi), ale tylko dla użytkowników spoza Wielkiej Brytanii, więc jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, jesteś bezpieczny z irytacji.

Ale nie wszyscy mogą przebywać w Wielkiej Brytanii w tym samym czasie, aby przesyłać strumieniowo treści i cieszyć się nimi, ponieważ niektórzy mogą podróżować, podczas gdy inni przebywają w krajach, w których obowiązują ograniczenia geograficzne dotyczące treści. Dlatego otrzymują VPN, aby uzyskać dostęp do takich treści.

Na szczęście najlepsze sieci VPN dla BBC iPlayer wiedzą, w jaki sposób BBC blokuje ich adresy IP, a także inne usługi przesyłania strumieniowego. Większość dostawców zwykle zamienia zablokowane IP na nowe, ale potem staje się ogromną grą kotów i myszy między BBC iPlayer a dostawcami VPN.

Więc co robisz, kiedy BBC iPlayer VPN nie działa?

Jedną z najłatwiejszych metod rozwiązywania problemów jest ponowne uruchomienie urządzenia, ale jeśli to nie pomoże i nie wiesz, co jeszcze możesz zrobić, wypróbuj poniższe rozwiązania.

 • Przeczytaj także: 6 najlepszych usług VPN do oglądania brytyjskiej telewizji w 2018 roku

POPRAWKA: BBC iPlayer VPN nie działa

 1. Wstępne kontrole
 2. Pobierz najnowszą wersję swojej sieci VPN
 3. Zmień VPN

1. Kontrole wstępne

Czasami BBC iPlayer VPN nie działa, ponieważ Twoje konto VPN wygasło, więc nie możesz się połączyć. W takim przypadku skontaktuj się z zespołem pomocy technicznej VPN, aby potwierdzić, czy Twoje konto jest nadal ważne lub wygasło.

Dobrze jest również sprawdzić ustawienia aplikacji innych firm, takie jak ustawienia antywirusa lub zapory ogniowej, które czasami blokują protokoły PPTP i L2TP, zwłaszcza gdy poziom bezpieczeństwa jest wyższy niż normalny. W takim przypadku wyłącz aplikacje lub oprogramowanie zabezpieczające innych firm i spróbuj połączyć się ponownie. Jeśli to pomoże, pozwól PPTP, L2TP i IPSec przez swój program antywirusowy i zaporę ogniową, a następnie ponownie włącz oprogramowanie zabezpieczające.

Sprawdź ustawienia routera, jeśli masz połączenie z routerem Wi-Fi, i sprawdź opcje przekazywania dla PPTP, L2TP i IPSec w zakładce Router Firewall / Security i włącz je. Jeśli nie masz tych opcji przekazywania, wyłącz zaporę routera i spróbuj ponownie. Jeśli to zadziała, zezwól PPTP, L2TP i IPSec przez zaporę routera, a następnie włącz ponownie zaporę.

Musisz przede wszystkim upewnić się, że wprowadzasz poprawne dane uwierzytelniające użytkownika, czyli nazwę użytkownika i hasło do logowania. Możesz potwierdzić te szczegóły również u swojego dostawcy VPN.

 • CZYTAJ TAKŻE: Poprawka: kanał 4 nie odtwarzał wideo, gdy VPN jest włączony

2. Pobierz najnowszą wersję swojej sieci VPN

Odinstaluj uruchomioną aplikację VPN, a następnie zaloguj się do konta VPN i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby skonfigurować VPN. Znajdź najnowszą wersję swojego urządzenia, a następnie połącz się ponownie, a następnie sprawdź, czy możesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer.

Dla użytkowników systemu Windows 10, jak skonfigurować VPN:

 • Kliknij prawym przyciskiem Start i wybierz Programy i funkcje

BBC iPlayer VPN nie działa

 • Znajdź swoją sieć VPN z listy programów i wybierz Odinstaluj
 • w Kreator konfiguracji, kliknij Otrzymasz powiadomienie po pomyślnym odinstalowaniu, więc kliknij Zamknij, aby wyjść z kreatora.
 • Jeśli po odinstalowaniu sieć VPN jest nadal dostępna jako dostępna, kliknij prawym przyciskiem myszy przycisk Start i wybierz opcję Biegać
 • Rodzaj ncpa.cpl i naciśnij Enter, aby otworzyć okno Połączenia sieciowe
 • W obszarze Połączenia sieciowe kliknij prawym przyciskiem myszy WAN Miniport z etykietą (Twoja) VPN
 • Wybierz Usunąć
 • Kliknij Start i wybierz Ustawienia

BBC iPlayer VPN nie działa

 • Kliknij Sieć Internet

BBC iPlayer VPN nie działa

 • Wybierz VPN

BBC iPlayer VPN nie działa

 • Jeśli widzisz swoją VPN jako dostępną, usuń ją

Połącz się ponownie z VPN i sprawdź, czy możesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer.

3. Zmień VPN

Znajdź VPN, który zastąpi adresy IP, gdy tylko BBC iPlayer umieści je na czarnej liście. Podobnie może upłynąć trochę czasu między zbanowaniem adresu IP a zmianą go przez dostawcę VPN. Może to potrwać od kilku dni do kilku tygodni. W takim przypadku odłącz, a następnie połącz ponownie, i spróbuj znaleźć adres IP i działające serwery.

 • Przeczytaj także: Najlepsza sieć VPN bez limitu przepustowości: Recenzja CyberGhost

Są dobrzy dostawcy VPN, tacy jak CyberGhost i Hotspot Shield VPN.

 • CyberGhost (zalecane)

Ta sieć VPN ma 75 serwerów w ponad 15 krajach, więc możesz uzyskać dostęp do BBC iPlayer, niezależnie od tego, czy usługi są zablokowane, czy nie. Odblokuj funkcję przesyłania strumieniowego umożliwia dostęp do wielu popularnych usług przesyłania strumieniowego, w tym BBC, bez ręcznego testowania serwerów. b

Domyślnie zapewnia takie funkcje, jak ukrywanie adresów IP, udostępnianie adresów IP jako dodatkową warstwę bezpieczeństwa oraz ochronę przed przeciekami przed wyciekami IPv6, wyciekami DNS i przekierowaniem portów. Po udanym połączeniu z serwerem CyberGhost wyśle ​​opinię na temat strony, z którą jesteś połączony i chcesz obejrzeć, aktualną lokalizację serwera i status ochrony.

-> Kup teraz Cyber ​​Ghost VPN (obecnie 77% zniżki)

 • Hotspot Shield

Ta sieć VPN pozwala nie tylko zdalnie przesyłać strumieniowo BBC iPlayer, ale także surfować anonimowo, odblokowywać strony internetowe, zabezpieczać sesje internetowe w hotspotach, chronić prywatność online i blokować ponad 3 miliony zagrożeń złośliwym oprogramowaniem. Jest to jeden z najbardziej zaufanych, szczególnie jeśli używasz systemu Windows, aby uzyskać dostęp do zablokowanych stron internetowych, z szybką usługą i bezpieczniejszą ofertą internetową, ponieważ chroni twoje dane i nigdy nie rejestruje żadnych informacji, gdziekolwiek jesteś.

Posiada również aplikacje stacjonarne i mobilne na dowolne i wszystkie urządzenia, z dostępem do ponad 1000 serwerów w 26 lokalizacjach na maksymalnie 5 urządzeniach jednocześnie.

 • Pobierz teraz Tarcza Hotspot  i zabezpiecz swoje połączenie

Daj nam znać, jeśli którekolwiek z tych rozwiązań pomogło naprawić problem BBC iPlayer VPN nie działa, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji