Co mogę zrobić, jeśli moja sieć VPN jest zablokowana w Tajlandii?

Być może zastanawiasz się, dlaczego potrzebujesz VPN w Tajlandii. Cóż, Tajlandia zawsze była wspaniałym krajem dla turystyki, wizyt, a nawet biznesu. Jednak od czasu, gdy junta wojskowa miała miejsce kilka lat temu, intensywnie tłumiono korzystanie z Internetu. Może to spowodować brak dostępu do mediów społecznościowych lub niektórych witryn z lokalizacją geograficzną.

Ponadto Tajlandia zintensyfikowała przepisy dotyczące komputerów, aby zapewnić rządowi dodatkową kontrolę nad dostępem do Internetu. Aby mieć swobodę dostępu do tej witryny i wielu innych, potrzebujesz VPN, aby zapewnić bezpieczny dostęp do tej zawartości.

VPN zasadniczo polega na tym, że maskuje twój adres IP, zmieniając go na adres IP innego kraju; dlatego twoja lokalizacja jest sfałszowana, aby wyglądać, jakbyś logował się z innego kraju.

Ponadto VPN pomaga również przeglądać anonimowo, bez obawy, że osoby trzecie będą szperać w celu uzyskania dostępu do twoich informacji. Ponieważ represje rządowe są intensywne, na pewno potrzebujesz sieci VPN, aby zabezpieczyć połączenia VoIP i czaty wideo.

Jeśli Twoja sieć VPN jest zablokowana w Tajlandii, możliwe, że nie zauważyłeś ważnych funkcji przed skorzystaniem z tej konkretnej usługi VPN. Jedną ważną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przed wybraniem VPN, są następujące cechy:

 • Silne szyfrowanie w celu zachowania poufności danych przed dostawcami usług internetowych, rządami i szpiegami.
 • Funkcja Killswitch: Ta funkcja jest niezbędna, ponieważ zapobiega przypadkowemu wyciekowi niezaszyfrowanych danych do Twojego dostawcy usług internetowych, jeśli Twoja usługa VPN ma problemy. Bez przełącznika „zabójstwa” usługa VPN nie jest zabezpieczona.
 • Tryb ukrycia: Umożliwia ciche i pełne anonimowe przeglądanie. Ponieważ VPN ukrywa zarówno ruch systemowy, jak i ruch VPN. Jest to ważne, ponieważ głównym powodem, dla którego ludzie korzystają z VPN, jest przeglądanie (nielegalnych) treści; dlatego tryb ukrycia zabezpieczyłby twój system przed dowolnym potencjalnym rządowym narzędziem śledzącym.

Tymczasem funkcje te są ważne w krajach zwalczających VPN, takich jak Tajlandia. Ponieważ wiele usług VPN jest blokowanych przez rząd Tajlandii, przeszliśmy do przodu i przeanalizowaliśmy 5 najlepszych usług VPN do uzyskiwania dostępu do treści w Tajlandii.

 • Najlepsze oprogramowanie VPN do użycia w Tajlandii

  1

  CyberGhost (zalecane)

  kryptowaluta VPNCyberGhost to szeroko stosowana sieć VPN w regionach, które nie są przyjazne VPN. Dzięki ponad 750 serwerom na całym świecie CyberGhost jest wydajnym dostawcą usług VPN do użytku w Tajlandii. Niektóre z jego funkcji obejmują brak limitu przepustowości dzięki technologii szyfrowania bitów 256-AES.

  Informacje o użytkownikach są chronione dzięki ochronie przed wyciekiem DNS i IP, a także zapewnia dobrą prędkość przeglądania po podłączeniu do ich serwerów. Dlatego nie musisz się martwić, że Twoja sieć VPN zostanie zablokowana w Tajlandii.

  Ponadto CyberGhost jest kompatybilny z wieloma platformami w wersjach Windows, Linux, Mac i Android. Możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, aby przetestować swoje usługi przed podjęciem decyzji o ich pełnym zakupie.

  • Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 77% zniżki)

  2)

  IPVanish

  IPVanish istnieje na rynku VPN od dłuższego czasu i zapewnia doskonałe funkcje VPN. Oprogramowanie oferuje wiele serwerów w strategicznych lokalizacjach na całym świecie.

  Usługa VPN szyfruje połączenie danych użytkownika za pomocą technologii szyfrowania 256 i przekierowuje połączenie użytkowników przez ich serwery, aby zwiększyć prywatność. Otrzymasz również przełącznik zabicia i funkcję ochrony przed wyciekiem DNS, co oznacza, że ​​twoje informacje nie są przekazywane do tajlandzkiego rządu. Serwery zapewniają również przyzwoitą prędkość, która jest idealna, jeśli uzyskujesz dostęp do stron internetowych przesyłanych strumieniowo.

  Ponadto IPVanish jest doskonałą usługą VPN dla Tajlandii i oferuje siedmiodniową gwarancję zwrotu pieniędzy na każdy z jej planów.

  Pobierz IPVanish

  • 3)

   VyprVPN

   VPN zablokował TajlandiiVyprVPN oferuje kompleksowe funkcje VPN w przystępnej cenie. Twoje połączenia są przekazywane przez ich serwery i są szyfrowane za pomocą szyfrowania klasy wojskowej. Korzystanie z tej sieci VPN eliminuje wszelkie szanse na wykrycie informacji przez rząd lub dostawcę usług internetowych.

   Ponadto VyprVPN ma tryb ukrycia, który zapewnia pełny anonimowy dostęp do zablokowanych treści. Korzystając z tej sieci VPN, możesz łatwo uzyskać dostęp do stron blokowanych geograficznie, takich jak serwisy Netflix i BBC. Ich serwery mają dużą szybkość połączenia i doskonale nadają się do przesyłania strumieniowego, grania i pobierania treści.

   VyprVPN doskonale nadaje się do użycia w Tajlandii, ponieważ oferuje wszystkie usługi potrzebne do odblokowania rządowych cenzurowanych usług internetowych.

   Pobierz VyprVPN

   • 4

    BolehVPN

    VPN zablokowane ZEABolehVPN zyskał popularność w ciągu ostatnich kilku lat dzięki swojej zdolności do omijania bloków geograficznych. Umożliwia to użytkownikom dostęp do informacji wyłącznych dla określonego regionu na świecie.

    Ponadto BolehVPN oferuje niewiele serwerów w 13 krajach; chociaż jest to niewiele w porównaniu z innymi rywalami, ale nadal wykonuje doskonałą robotę. Serwery te znajdują się w strategicznych regionach, aby ułatwić łatwy dostęp do treści.

    VPN ma bardzo silne otwarte protokoły szyfrowania w połączeniu z Killswitch i opcjami ochrony przed wyciekiem DNS, zapewniając, że twoja aktywność online jest całkowicie bezpieczna.

    BolehVPN jest tańszy w porównaniu do innych na liście i oferuje użytkownikom dzienną wersję próbną swojego produktu.

    Pobierz BolehVPN

    • 5

     ExpressVPN

     ExpressVPN stale znajduje się wśród kamizelek VPN dostępnych dla Tajlandii. Znakomicie oferują pełne funkcje VPN, a także doskonałą obsługę klienta. Posiadając ponad 1000 serwerów w ponad 50 krajach, użytkownicy mają wybór serwerów odpowiadających ich potrzebom geograficznym.

     VPN ma jeden z najlepszych protokołów bezpieczeństwa, w których ruch danych użytkowników jest szyfrowany za pomocą 256-bitowego szyfrowania. Twoje informacje są poufne, ponieważ VPN maskuje Twój adres IP, utrudniając agencjom rządowym identyfikację Twojej lokalizacji. Przełącznik zabijania i ochrona przed wyciekiem DNS zapewniają, że twoja aktywność online jest prywatna przed hakerami, szpiegowaniem i twoim dostawcą usług internetowych.

     Ponadto ExpressVPN ma tryb ukryty lub cichy, w którym twój adres IP i adres IP VPN są maskowane; umożliwia to wykonanie anonimowej aktywności internetowej. W tym trybie dostawcy usług internetowych trudno jest zidentyfikować adres IP z Twojej lokalizacji. Ich obsługa klienta jest dobrze chwalona dzięki szybkim i wartościowym informacjom zwrotnym dla użytkowników mających problemy lub pytania dotyczące VPN.

     ExpressVPN jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy na wszystkie produkty, a podstawowy abonament zaczyna się od 10 USD miesięcznie rozliczanych rocznie.

     Pobierz ExpressVPN

     Wszystkie wymienione powyżej sieci VPN są doskonałe dla użytkowników systemu Windows, jeśli Twoja obecna sieć VPN jest zablokowana w Tajlandii, ale zalecamy korzystanie z CyberGhost, ponieważ zapewnia on kompletny pakiet od funkcji po obsługę klienta i gwarancję zwrotu pieniędzy.

     Czy używałeś któregoś z VPN wymienionych powyżej w Tajlandii? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji