Chcesz zagrać w Heroes of the Storm? Oto 5 naszych ulubionych VPN

Heroes of the Storm to internetowa gra wieloosobowa wydana w 2015 roku przez Blizzard Entertainment. Gra akcji obraca się wokół graczy walczących na arenie. Co więcej, Heroes of the Storm zawiera wiele postaci z innych gier Blizzarda, takich jak Overwatch, Starcraft i Diablo.

Gra oparta jest na bitwie królewskiej, w której występuje 5 na 5 meczów; gracze mogą również grać przeciwko postaciom kontrolowanym przez komputer. Możesz wybrać jedną z czterech ról, które obejmują; zabójca, wsparcie, specjalista i wojownik. Każda z tych ról ma swoje mocne i słabe strony, które można wykorzystać, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikiem.

Jednak gracze Heroes of the Storm mają problemy z połączeniem z serwerami gry, takie jak opóźnienia i wolne połączenia. Mogą również wystąpić ataki DDoS na twój system, które mogą zakwaszać twoje wrażenia z gry. Dlatego właśnie tutaj pojawia się VPN; korzystanie z VPN zmniejsza ryzyko opóźnień w połączeniu i zapewnia bezpieczne połączenie z serwerem gry.

Ten post poprowadzi Cię do najlepszego dostawcy usług VPN do wyboru ze szczegółowymi informacjami, które poprowadzą cię przy wyborze odpowiedniej sieci VPN dla Heroes of the Storm, która zapewni maksymalną opłacalność.

Najlepsze narzędzia VPN do Heroes of the Storm

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla Heroes of the StormCyberGhost to popularna sieć VPN z ponad 14 milionami użytkowników. VPN jest znany z bezpłatnej i płatnej usługi, która zapewnia bezpieczeństwo i dobry wybór serwerów. Ta najlepsza sieć VPN dla Heroes of the storm oferuje ponad 1200 serwerów w 54 lokalizacjach w ponad 50 krajach na całym świecie. CyberGhost zapewnia wystarczającą liczbę serwerów do wyboru, aby połączyć się z serwerami Heroes of the Storm.

Ponadto ich serwery mają dobrą prędkość i są właścicielami swoich serwerów, co oznacza, że ​​połączenia są kierowane przez ich serwery, co zwiększa wydajność i niezawodność. Ta sieć VPN ma również zasady braku dziennika i szyfruje dane za pomocą 256-bitowego szyfrowania.

Jednak CyberGhost jest nieco droższy w porównaniu do innych rywali, z planem premium zaczynającym się od 5,99 USD, który jest rozliczany co roku i ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

 • Pobierz teraz CyberGhost VPN (77% zniżki)

Sprawdź ten przewodnik, jak zainstalować Cyberghost i jak najszybciej zacząć.

2)

NordVPN (sugerowany)

VPN dla Heroes of the StormNordVPN szczyci się swoim bezpiecznym połączeniem i konsekwentnie należy do najlepszych VPN, które omijają ograniczenia geograficzne. NordVPN jest idealny dla świadomych bezpieczeństwa graczy Heroes of the Storm, ponieważ stosują się do ścisłej zasady braku dzienników, która gwarantuje, że twoja gra i przeglądanie nie są przechowywane na ich serwerach.

Ponadto NordVPN oferuje ponad 3000 serwerów w 70 lokalizacjach w ponad 50 krajach na całym świecie. Ta ogromna liczba serwerów daje wiele opcji do wyboru podczas uzyskiwania dostępu do serwerów Heroes of the Storm. Chociaż jednym z głównych problemów związanych z VPN jest szybkość serwerów, ale NordVPN jest jednym z niewielu wyjątków oferujących szybkie serwery, które pozwalają na bezpieczne i szybkie połączenia.

Ponadto koszt NordVPN wynosi 69 USD rocznie, czyli około 5,75 USD miesięcznie, z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jest to całkiem rozsądne w przypadku usług świadczonych przez tego doskonałego dostawcę usług VPN. Akceptują również bitcoiny do płatności.

    — Pobierz teraz NordVPN

 • 3)

  IPVanish

  VPN dla Ligi RakietTen popularny dostawca VPN jest jednym z naszych ulubionych VPN dla gier Heroes of the Storm, ponieważ zapewniają doskonałą obsługę. IPVanish jest jedną z pionierskich usług VPN i oferuje ponad 1000 serwerów w 89 lokalizacjach w 60 krajach, co stawia ją na pierwszym miejscu pod względem opcji serwerów.

  IPVanish ma również dobre połączenie szybkich serwerów i bezpiecznego połączenia, co czyni je bardzo niezawodnym dostawcą usług VPN. Oferują 256-bitowe szyfrowanie i przekierowują twoje połączenie przez ich serwery, co zapewnia bezpieczne połączenie podczas grania. Poza grami IPVanish zapewnia również dużą wartość i możesz mieć do 5 jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji.

  Ich abonamenty oferują wielką wartość, a ich roczna subskrypcja zaczyna się od 58,9 USD, co odpowiada 4,87 USD miesięcznie, a Ty otrzymujesz 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest wystarczająca ilością czasu na przetestowanie ich usług.

  Pobierz IPVanish

  • 4

   StrongVPN

   VPN dla Heroes of the StormStrongVPN jest jedną z najstarszych sieci VPN w branży z wieloletnim doświadczeniem równolegle z ich wysokiej jakości usługami. Oferują ponad 600 serwerów w 62 lokalizacjach w 26 krajach, serwery te są strategicznie rozmieszczone, aby zapewnić, że masz serwer, który może ominąć wszelkie ograniczenia geograficzne. VPN jest znany z niezawodności i bezpiecznej sieci połączeń

   Tymczasem StrongVPN jest dobrym wyborem dla graczy Heroes of the Storm, ponieważ zyskujesz niezawodność przede wszystkim na połączeniach z najnowszą technologią szyfrowania. Ich serwery zapewniają przyzwoitą prędkość, co sprawia, że ​​VPN jest dobrym wyborem dla graczy w regionach o niskiej prędkości Internetu, ponieważ oprogramowanie automatycznie wybiera najszybszy serwer blisko ciebie.

   Silny plan premium VPN zaczyna się od 4,37 USD miesięcznie, który jest rozliczany corocznie i zapewnia 5-dniowy zwrot pieniędzy, który daje czas na przetestowanie i sprawdzenie ich usług.

   Pobierz StrongVPN

   • 5

    Prywatny dostęp do Internetu

    VPN dla Heroes of the StormJak sama nazwa wskazuje, Prywatny dostęp do Internetu skupia się bardziej na szyfrowaniu i zachowaniu prywatności Twojej aktywności online. Prywatny dostęp do Internetu oferuje ponad 3000 serwerów w 38 lokalizacjach w 28 krajach. Daje to graczom Heroes of the Storm dobrą opcję wyboru najlepszej sieci VPN, aby uzyskać dostęp do serwerów gry.

    Ciekawą cechą PIA jest to, że; przerywa połączenia przychodzące do systemu, jeśli połączenie zostanie naruszone. Ponadto PIA należy do najczęściej używanych sieci VPN wśród społeczności internetowych udostępniających pliki i jest znana z bezpiecznego połączenia.

    PIA oferuje dobry stosunek ceny do jakości, a VPN można uzyskać już za 2,50 USD miesięcznie, który jest rozliczany co roku i ma 7-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

    Pobierz PIA

    Ciesz się grą w Heroes of the Storm z którąkolwiek z powyższych sieci VPN, ponieważ zapewniają bezpieczne, niezawodne połączenie o dobrej relacji jakości do ceny.

    Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z dowolnej sieci VPN do Heroes of the Storm, o której wspomnieliśmy powyżej. Skomentuj poniżej.

Link do głównej publikacji