Błąd próby logowania nie powiódł się podczas podłączania pulpitu zdalnego

W przeszłości mówiliśmy o tym, jak włączyć lub wyłączyć połączenie pulpitu zdalnego i rozwiązywać problemy, gdy często się rozłącza. Podczas korzystania z tej funkcji Pulpitu zdalnego na Windows 10 / 8.1, można spotkać Próba logowania nie powiodła się błąd. Po podłączeniu systemu zdalnie przy użyciu innej iteracji, takiej jak System Windows 7, może działać idealnie, ale z Windows 10 / 8.1, można dostać ten błąd.

Próba logowania nie powiodła się-1

Aby rozwiązać ten problem, najpierw upewniliśmy się, że Zapora systemu Windows została wyłączona. Próbowaliśmy także użyć aplikacji Remote Desktop Modern, ale nie zmieniło to sytuacji. To rozwiązanie wspomniane w wątku Technet sugeruje metodę, która może rozwiązać ten problem.

Próba logowania nie powiodła się w przypadku połączeń zdalnych

1. naciśnij Klawisz Windows + R. kombinacja, typ Firewall.cpl w Biegać okno dialogowe i naciśnij klawisz Enter, aby otworzyć Zaporę systemu Windows.

Próba logowania nie powiodła się-2

2) W pokazanym powyżej oknie kliknij Zezwalaj na aplikację lub funkcję za pośrednictwem Zapory systemu Windows, zobaczysz pokazane poniżej okno. Kliknij Zmień najpierw, a następnie w sekcji Dozwolone aplikacje i funkcje, przewiń listę w dół, aby znaleźć aplikację Pulpit zdalny i zaznacz przy niej znacznik wyboru. Kliknij OK.

Próba logowania nie powiodła się-3

Uruchom ponownie maszynę; twój problem powinien zostać rozwiązany. Jeśli jednak komputer należy do domeny, domyślnie nadal nie możesz zapisywać swoich poświadczeń podczas łączenia się z komputerem zdalnym. Oto jak pozbyć się tego problemu:

3) Przechodząc dalej, naciśnij Klawisz Windows + R. kombinacja, wpisz put gpedit.msc w Biegać okno dialogowe i naciśnij klawisz Enter, aby otworzyć Edytor lokalnych zasad grupy.

GPEDIT Konfiguruj i ogranicz ustawienie rezerwowanej przepustowości w Windows 8.1

4 W lewym okienku przejdź tutaj:

Konfiguracja komputera -> Szablony administracyjne -> System -> Delegowanie poświadczeń

Próba logowania nie powiodła się-4

5 Teraz w prawym panelu tej lokalizacji poszukaj ustawienia zasad Zezwalaj na delegowanie zapisanych poświadczeń za pomocą uwierzytelniania serwera tylko NTLM i kliknij go dwukrotnie. Wybierz Włączone i uderzył Pokazać w następującym oknie:

Próba logowania nie powiodła się-5

6. Na koniec w oknie Pokaż zawartość ustaw wartość jako TERMSRV \ Nazwa komputera, gdzie musisz zastąpić nazwę komputera po TERMSRV \. Kliknij dobrze; Zastosować; dobrze. Zamknij Edytor zasad grupy.

Próba logowania nie powiodła się-6

Jak na razie skończyliśmy z rozwiązaniem problemu. Teraz wystarczy zrestartować komputer; Twój problem powinien zostać rozwiązany.

Mam nadzieję że to pomoże.

AKTUALIZACJA: Dakota North dodaje w komentarzach — TERMSRV /*.* jest poprawną składnią i pozwala wszystkim serwerom.

Powiązane przeczytane: Twoje poświadczenia nie działały w Pulpicie zdalnym.

Link do głównej publikacji