8 najlepszych sieci VPN do prowadzenia rozmów wideo na komputerach z systemem Windows 10 [Przewodnik po 2019 r.]

Połączenia wideo są dostępne od dawna, ale początkowo były dostępne w niektórych specjalistycznych aplikacjach do połączeń wideo, takich jak Skype i IMO, ale w ciągu ostatnich 5 lat wiele aplikacji do komunikacji błyskawicznej i sieci społecznościowych zaczęło włączać rozmowy wideo jako część swoich usług.

Doprowadziło to do popularności połączeń wideo, ponieważ ma dodatkową przewagę nad połączeniami głosowymi, ponieważ odbiorca widzi osobę dzwoniącą i ułatwia transakcje biznesowe.

Problemy związane z wideo zmusiły niektóre rządy do zmuszenia dostawców usług internetowych do blokowania połączeń wideo, ponieważ ich zdaniem może to promować terroryzm i radykalną aktywność.

W tym miejscu zaczyna się VPN, ponieważ można obejść to ograniczenie dzięki dobremu i niezawodnemu dostawcy wirtualnej sieci prywatnej.

VPN zapewnia użytkownikom kompleksowe szyfrowanie, które ukrywa Twoją tożsamość i zapobiega szpiegowaniu dostawców usług internetowych i rządowych podczas połączeń wideo.

Najlepsze VPN do wykonywania połączeń wideo na PC

1

CyberGhost

VPN dla połączenia wideoCyberGhost to szeroko stosowana sieć VPN dla dostawcy usług połączeń wideo z ponad 750 serwerami na całym świecie.

CyberGhost to wydajny dostawca usług VPN dla aplikacji do połączeń głosowych. Niektóre z jego funkcji obejmują brak limitu przepustowości dzięki technologii szyfrowania bitów 256-AES.

Ponadto ochrona przed wyciekiem DNS i IP, a także ultraszybka prędkość połączenia z serwerami. Możesz skorzystać z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, aby przetestować swoje usługi przed podjęciem decyzji o ich pełnym zakupie.

 • Pobierz teraz Cyberghost

— POWIĄZANE: 4 najlepsze oprogramowanie VPN dla Skype do pobrania za darmo w 2018 roku

3)

Hotspot Shield Elite

VPN dla połączenia wideoHotspot Shield Elite to jedna z najstarszych i popularnych sieci VPN do połączeń wideo z ponad 500 milionami użytkowników na całym świecie.

Ta sieć VPN jest również jedną z najszybszych dostępnych i zapewnia szybką prędkość połączenia, która jest idealna dla regionów o niskiej prędkości Internetu. Niektóre funkcje obejmują.

 • Do pięciu jednoczesnych połączeń
 • Protokół OpenVPN z 256-bitowym szyfrowaniem AES
 • Największa możliwa prędkość
 • Rozszerzenia przeglądarki Mozilla Firefox i Google Chrome
 • Kompatybilny z wieloma platformami

Jeśli potrzebujesz VPN, który zapewnia niesamowitą szybkość połączenia z dobrym interfejsem użytkownika, elita Hotspot Shield jest najlepszym VPN do połączeń wideo.

 • Pobierz teraz Hotspot Shield Elite

— POWIĄZANE: 5 najlepszych VPN dla Google Chrome

4

ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN jest znany z bezpiecznego szyfrowania na każdym etapie połączenia. Oprogramowanie nie przechowuje dzienników twojej aktywności internetowej ani twojego adresu IP. Oprogramowanie zapewnia ochronę przed wyciekiem DNS, która zapewnia, że ​​twoja lokalizacja nie zostanie ujawniona twojemu dostawcy usług internetowych z jego zestawem serwerów DNS.

Ponadto ExpressVPN jest także wieloplatformowym systemem operacyjnym Windows kompatybilnym z ponad 400 serwerami dostępnymi w ponad 80 krajach. Pozwala to wybrać region, z którego chcesz połączyć się z usługą połączeń wideo.

Szybkość przeglądania jest również duża w przypadku lokalizacji o niskiej prędkości Internetu. ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na swoje produkty.

Pobierz ExpressVPN

W przypadku napotkania jakichkolwiek problemów podczas instalowania i używania narzędzia pomocne mogą być następujące przewodniki rozwiązywania problemów:

 • ROZWIĄZANE: Błędy DNS ExpressVPN podczas uruchamiania narzędzia
 • POPRAWKA: ExpressVPN nie instaluje się w systemie Windows
 • POPRAWKA: ExpressVPN nie uruchamia się w systemie Windows 10

5

IPVanish

VPN dla połączenia wideoIPVanish działa na rynku od dłuższego czasu i oferuje doskonałą usługę VPN dla użytkowników. Ta sieć VPN zapewnia 256-bitowe szyfrowanie w stylu wojskowym, które zapewnia bezpieczeństwo informacji. Użytkownicy mogą mieć do pięciu jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji.

Oprogramowanie VPN utrzymuje zero dzienników i ma ochronę przed wyciekiem DNS, aby zapobiec wykryciu Twojej lokalizacji.

Firma kieruje wszystkie połączenia przez własne serwery, co zwiększa szybkość i niezawodność połączenia. Ta sieć VPN do połączeń wideo jest również dostępna na różnych platformach, zwłaszcza w systemie operacyjnym Windows.

Pobierz IPVanish

 • 6

  PrivateVPN

  VPN dla połączenia wideoPrivateVPN to szwedzki dostawca VPN, który jest znany ze swojej unikalnej usługi ochrony przed zabijaniem przełączników. Oprogramowanie jest wyposażone w pełną ochronę przed wyciekiem DNS IPv4 i IPv6, która jest niezbędna do ominięcia większości programów do połączeń wideo.

  Ponadto PrivateVPN ma serwery w ponad 60 krajach, które pozwalają użytkownikom wybrać żądaną lokalizację serwera do użycia. VPN wykorzystuje również 256-bitowe szyfrowanie, które zabezpiecza twoje informacje i zapewnia, że ​​twoja lokalizacja nie zostanie ujawniona dostawcy usług internetowych.

  PrivateVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która jest wystarczającym czasem na przetestowanie ich usługi bez ryzyka utraty pieniędzy.

  Pobierz PrivateVPN

  7

  Buforowana sieć VPN

  VPN na League of LegendsBuforowana sieć VPN to doskonała sieć VPN dla wideo do połączeń. Posiadają serwery w ponad 40 krajach, które są umieszczone w strategicznych lokalizacjach w celu zapewnienia maksymalnej wydajności w przypadku blokowania i ograniczeń.

  Oprogramowanie ma inne funkcje, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS, która zabezpiecza Twój adres IP przed szpiegami i otwarte szyfrowanie VPN, które umożliwia połączenie z publicznym Wi-Fi bez podawania hasła. Stawki serwisowe wśród najszybszych prędkości zarejestrowanych w testach i zapewniają szybkość i niezawodność po podłączeniu

  Wreszcie buforowana sieć VPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, która daje wystarczająco dużo czasu na przetestowanie usługi w zakresie połączeń wideo.

  Pobierz buforowaną sieć VPN

  • 8

   VyprVPN

   VPN na League of LegendsVyprVPN jest dość renomowany i jest szeroko stosowany w krajach, które narzucają systemy cenzury, takie jak Chiny i Arabia Saudyjska. Jest wyposażony w pakiet bezpiecznego szyfrowania — 256-bitowy AES w połączeniu z uwierzytelnianiem SHA256, który zapobiega wyciekowi informacji do dostawców usług internetowych.

   Oprogramowanie ma również zastrzeżoną funkcję kameleona, która ukrywa VPN przed dostawcami usług internetowych i agencjami rządowymi. VyprVPN ma duże prędkości przeglądania i może odblokować aplikacje do połączeń wideo, takie jak Skype i IMO. Dzięki temu jest to idealna sieć VPN do połączeń wideo.

   VyprVPN ma 30-dniową ofertę gwarancji zwrotu pieniędzy, która daje wystarczającą ilość czasu na sprawdzenie wszystkich funkcji potężnego oprogramowania VPN.

   Mamy nadzieję, że ta lista ułatwi Ci wybranie najlepszej sieci VPN do połączeń wideo, która spełni Twoje potrzeby. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z któregokolwiek z dostawców usług VPN, o których wspomnieliśmy powyżej, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji