7 najlepszych usług VPN do oglądania brytyjskiej telewizji gdziekolwiek jesteś

Dla większości podróżników spędzanie czasu z dala od rodziny i przyjaciół może być trudne, ale należy dodać, że nie można oglądać ulubionych programów telewizyjnych w trybie online z powodu ograniczeń geograficznych dotyczących treści.

Miłośnicy brytyjskich kanałów, takich jak BBC, Sky Go, ITV, NowTV i inni, są objęci ograniczeniami geograficznymi lub zablokowani w krajach takich jak USA, Australia, Hiszpania, ZEA, a nawet Kanada. To prowadzi wielu Brytyjczyków i innych, którzy są uzależnieni od treści brytyjskiej telewizji, do korzystania z usług geofizycznych, takich jak VPN lub proxy Smart DNS.

VPN pozwoli Ci oglądać ulubione brytyjskie programy telewizyjne, jednocześnie zwiększając prywatność w Internecie, dzięki czemu nikt nie będzie mógł Cię znaleźć ani śledzić Twojej aktywności.

Pamiętaj, aby znaleźć VPN, który może odblokować większość brytyjskiej telewizji, z wysokim poziomem szyfrowania, szybkimi prędkościami do płynnego przesyłania strumieniowego i świetną obsługą klienta, gdy potrzebujesz pomocy.

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy muszą odblokować ulubione brytyjskie programy i ominąć ograniczenia geograficzne, sprawdź najlepszą usługę VPN, aby oglądać brytyjską telewizję z naszych najlepszych ofert poniżej.

Najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji w 2018 roku

1

CyberGhost VPN (zalecane)

najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji

Możesz skorzystać z bezpłatnej usługi VPN lub zapłacić za usługę premium, aby oglądać brytyjską telewizję, a CyberGhost VPN oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby uzyskać dostęp do ulubionych treści, bez względu na to, czy chcesz za to zapłacić, czy streamować za darmo.

Dzięki CyberGhost Twój komputer będzie wyglądał tak, jakby znajdował się w Wielkiej Brytanii, kiedy tak naprawdę nie jesteś, i działa dobrze w przypadku kanałów takich jak Sky Go i BBC iPlayer. Gdy połączysz się za pomocą tej najlepszej sieci VPN do oglądania brytyjskiej telewizji, automatycznie umieszcza ona komputer w kraju, ale możesz to zmienić i wybrać żądaną lokalizację, a następnie przesyłać strumieniowo zawartość.

Dostawcy telewizji strumieniowej zawsze szukają adresów IP używanych przez VPN jako punkty końcowe, ale CyberGhost wyprzedza je, ponieważ regularnie zmienia te adresy IP punktów końcowych, aby wyprzedzić próby wykrycia.

Możesz także przesyłać strumieniowo za pomocą CyberGhost na inne urządzenia, takie jak telefon komórkowy, aby nie przegapić żadnego z ulubionych brytyjskich programów telewizyjnych.

  • Kup teraz Cyber ​​Ghost VPN (77% sprzedaży flash)

2)

NordVPN (sugerowany)

najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji

Ta sieć VPN rośnie bardzo szybko, aby stać się jednym z najlepszych i najlepszych usług VPN do oglądania brytyjskiej telewizji. Oznacza to, że z siedzibą w Panamie promują internet bez cenzury lub nadzoru ze względu na brak obowiązkowych przepisów dotyczących zatrzymywania danych — ale nie rezygnują z prędkości i zasad dotyczących braku logów.

Korzysta z podwójnie szyfrowanych tuneli, więc masz podwójną pewność ochrony i prywatności, a dodatkowo ich ponad 1300 serwerów dedykowanych w 61 krajach na całym świecie oznacza, że ​​zawsze dostaniesz serwer, nawet jeśli ten, którego używasz, jest wyłączony.

NordVPN ma przejrzysty interfejs z innymi niezbędnymi funkcjami niezbędnymi dla każdego użytkownika, takimi jak Kill-Switch, dedykowane adresy IP, podwójna sieć VPN dla podwójnej ochrony i oprogramowanie Tor dla najlepszej ochrony.

Aby uzyskać bardzo szybkie połączenie, NordVPN oferuje najszybsze serwery, dzięki czemu możesz przesyłać strumieniowo HD lub grać w gry online. Jednak jego miesięczna subskrypcja jest droga, ale jest przyjazna dla użytkownika i pozwala na jednoczesne podłączenie do 6 urządzeń.

  • Pobierz teraz NordVPN

3)

Surfshark

logo surfsharkUwielbiasz streaming? Rozważ Surfshark! Jest znany z dużych prędkości oraz dbałości o bezpieczeństwo i prywatność. Jeśli jesteś zainteresowany oglądaniem brytyjskiej telewizji za pomocą bezpiecznej usługi VPN, Surfshark to doskonały wybór. Będziesz mieć dostęp do bezpiecznego serwera, który maskuje Twój lokalny adres IP i zapewnia taki, który ukryje Twoją tożsamość.

Ta usługa jest wysoce niezawodna i w razie potrzeby możesz uzyskać dostęp do pomocy przez VPN 24/7. Ich zasady braku dzienników, 256-bitowe szyfrowanie AES, IKEv2 i protokoły OpenVPN sprawiają, że twoje połączenie jest prywatne i anonimowe.

Masz również dostęp do ponad 800 serwerów, które znajdują się w ponad 50 krajach. Możesz korzystać z nieograniczonej liczby urządzeń na wielu platformach, co zapewnia dużą elastyczność.

Ceny Surfshark są podzielone na trzy opcje. Najtańszy abonament to 1,99 USD miesięcznie za abonament dwuletni, który jest jednym z najlepszych w porównaniu z innymi usługami VPN. Możesz także płacić 11,95 USD co miesiąc lub wybrać abonament roczny, czyli 5,99 USD miesięcznie.

  • Pobierz teraz Surfshark VPN

4

Hotspot Shield

najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji

Jeśli nie masz najlepszej usługi VPN do oglądania brytyjskiej telewizji, nie będziesz miał szczęścia, gdy będziesz poza krajem, ponieważ nie będziesz mieć dostępu z powodu blokowania geograficznego. Ale dzięki Hotspot Shield VPN tak łatwo jest obejść te ograniczenia i oszukać serwery, aby pomyślały, że jesteś w Wielkiej Brytanii.

Ta sieć VPN ma setki serwerów w różnych krajach na całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz połączyć się z jednym z tych serwerów i uzyskać adres IP z siedzibą w Wielkiej Brytanii, oszukując w ten sposób filtr treści, aby uzyskać dostęp do brytyjskiej telewizji w dowolnym miejscu na świecie .

Hotspot Shield VPN ma wiele serwerów w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu możesz łączyć się z treściami brytyjskiej telewizji z dużą prędkością, ponieważ nikt nie lubi strumieniowania treści podczas buforowania.

Niektóre z zalet tej sieci VPN to bezpieczne połączenia z dowolnego miejsca, szyfrowanie danych, prywatne i anonimowe przeglądanie (zasady zerowego dziennika), ochrona przed ponad 3,5 milionem złośliwych witryn, łączenie nawet pięciu urządzeń jednocześnie i najwyższe prędkości.

Możesz skorzystać z darmowej wersji i uzyskać otwarty dostęp do Internetu, bez narażania bezpieczeństwa i prywatności.

— Otrzymać teraz Hotspot Shield i zabezpiecz swoje połączenie

  • CZYTAJ TAKŻE: Czy VPN może poprawić ping i rozgrywkę? 4 najlepsze narzędzia VPN dla graczy

5

ExpressVPN

najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji

Ta sieć VPN jest dość stara na rynku, ale jest bardzo popularna wśród użytkowników wirtualnych prywatnych usług sieciowych. Jest znany ze swoich szybkich połączeń i szerokiego zasięgu w różnych krajach, a także jest wyposażony w przyjazne dla użytkownika aplikacje na wiele platform.

Podobnie jak inna najlepsza usługa VPN do oglądania opcji brytyjskiej telewizji, ta również ma serwery w Wielkiej Brytanii, więc masz pewność, że uzyskasz dostęp do brytyjskiej telewizji z przypisanym adresem IP, używając najłatwiejszego oprogramowania, bez względu na Twój poziom wiedzy technicznej. Każdy może zainstalować i oglądać telewizję w Wielkiej Brytanii w kilka minut.

Jest również niezawodny, a Twoje prędkości Internetu pozostają niezmienne podczas strumieniowego przesyłania programów HD, a także możesz skontaktować się z ich pomocą techniczną, jeśli potrzebujesz pomocy, ponieważ są one dostępne 24/7. Twoje dzienniki nie są rejestrowane, ponieważ mają ścisłą politykę zerowania dzienników, a Twoja prywatność jest chroniona przez szyfrowanie.

ExpressVPN ma również natywne, intuicyjne aplikacje i rozszerzenia dostępne w Chrome i Firefox. Jest jednak droższy niż inne sieci VPN i nie ma wbudowanej zapory.

Uzyskaj ExpressVPN

  • Przeczytaj także: 7 najlepszych programów VPN dla Amazon Prime [Lista 2018]

6

SaferVPN

najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji

Ta usługa VPN ma serwery zlokalizowane w Wielkiej Brytanii, więc jest to jedna z najlepszych usług VPN do oglądania brytyjskiej telewizji, jeśli jesteś za granicą. Transmisja jest całkiem dobra, z nieograniczoną przepustowością i czatem na żywo przez całą dobę, dzięki czemu możesz udostępniać swoje zapytania lub rozwiązywać problemy.

Jest założony w Izraelu od 2013 roku i zyskał na popularności jako oprogramowanie do ochrony prywatności, oferujące wspaniałe funkcje, takie jak niesamowite prędkości, silne szyfrowanie i samodzielnie zarządzane usługi premium.

SaferVPN jest idealny dla zwykłych użytkowników, ponieważ ma ścisłą politykę zerowania dzienników w celu zapewnienia większej prywatności, atrakcyjnej wydajności, rodzimych aplikacji i pozwala podłączyć do 4 urządzeń jednocześnie, jednocześnie chroniąc wszystko w ramach jednej subskrypcji lub konta.

Jest szybki i łatwy w użyciu dzięki szybkiej instalacji, a także może być używany do pobierania torrentów, ponieważ pozwala na korzystanie z protokołu P2P i oferuje między innymi Kill Switch oraz automatyczne zabezpieczenia WiFi. Nie ma wbudowanej zapory ogniowej, ochrony przed wyciekiem DNS ani wiązania IP.

Uzyskaj SaferVPN

  • Przeczytaj także: Jak oglądać telewizję na komputerze z systemem Windows 10

7

VyprVPN

najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji

Jest to szwajcarska firma VPN obsługiwana przez firmę Golden Frog, która dba o prywatność, bezpieczeństwo i dostęp do bezpłatnego i otwartego internetu.

VyprVPN to najlepsza usługa VPN do oglądania brytyjskiej telewizji, ponieważ oferuje takie korzyści, jak szybki DNS, ponieważ ich serwery są własnością prywatną i nie są monitorowane, zero cenzury, a dzięki tej sieci VPN nie będziesz mieć bloków DNS.

Inne funkcje obejmują zaporę NAT do blokowania połączeń zewnętrznych, Kill Switch, natywne aplikacje mobilne, prosty i przyjazny interfejs użytkownika oraz szybki wybór serwera. Ta sieć VPN nie jest zalecana, jeśli zamierzasz pobierać torrenty lub P2P, ponieważ nie jest przyjazna torrentom ze względu na zasady rejestrowania.

Uzyskaj VyprVPN

Jakiej usługi VPN użyjesz do oglądania brytyjskiej telewizji? Lub z którego obecnie korzystasz i prawdopodobnie nie znalazła się na liście? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Link do głównej publikacji