Zegarek do pomiaru ciśnienia krwi i inne gadżety, które mogą polepszyć Twoje życie

Trendy technologiczne koncentrują się na produktach, które odrąbią trudność codziennego życia. Życie jest trudne, ale dzięki automatyzacji możesz cieszyć się mądrzejszym, bezstresowym życiem.

Bądź mądry! Spraw, aby Twoje codzienne życie było super wydajne. Jest rok 2019, a technologia stała się lepsza. Niezależnie od tego, jakie masz na myśli zadanie, istnieje lepszy, szybszy i mądrzejszy sposób na jego wykonanie. Podsumowujemy najfajniejsze przydatne gadżety, które chcesz zdobyć w 2019 roku. Te inteligentne gadżety wykorzystują technologię, by grać najlepiej. Przygotuj się na oszołomienie umysłu.

Omron Avail Tech Pain Relief

Wiele osób na całym świecie cierpi na chroniczny ból. I pomimo skuteczności leczenie lekami może zakłócać codzienne życie. System pomocy Omron ma na celu złagodzenie przewlekłego bólu za pomocą technologii. Spędź swój cenny czas na czymś bardziej satysfakcjonującym (zamiast bólu, oczywiście).

Gadżet polega na przezskórnej elektrycznej stymulacji nerwów (TENS), która wykorzystuje prądy elektryczne o niskim napięciu do stymulacji nerwów i łagodzenia bólu.

Na rynku dostępnych jest mnóstwo urządzeń TENS, ale dostępna jest zatwierdzona przez FDA. To urządzenie bezprzewodowe łączy się ze smartfonem przez Bluetooth, zapewniając płynną kontrolę. Wyposażony jest w dwie miękkie podkładki, które mocujesz do różnych części ciała i pięć wstępnie zaprogramowanych trybów łagodzenia bólu, aby radzić sobie z bólem. Od zapalenia stawów po ból mięśni, Avail zapewnia natychmiastową ulgę w bólu.

Philips SmartSleep — Noś się spać

Jak brzmi tracker, który poprawia jakość snu? Zarządzaj jakością snu za pomocą aplikacji. Większość programów do śledzenia snu i aplikacji wcześniej kładzie się spać, aby obudzić się odświeżony. Ale dzięki niesamowitemu Philips SmartSleep nie musisz wymuszać ścisłego spania. Zapewnia najbardziej spokojne godziny snu.

Czy to brzmi jak marzenie o fajce? Wiele osób zmaga się z czasem drzemki wysokiej jakości i próbowało wszystkiego, aby uzyskać dobry sen bezskutecznie. Na szczęście dla Ciebie, Philips SmartSleep jest poparty dowodami klinicznymi.

Ten wygodny pałąk nie tylko śledzi twój sen, ale reaguje na niego. Jest wyposażony w dwa czujniki, które monitorują wzorce snu. I dźwięki uwalniania, które poprawiają sen wolnej fali (sen REM), aby zwiększyć czujność w ciągu dnia. Jeśli nie możesz uzyskać zalecanych 8 godzin snu w nocy, Philips SmartSleep zapewnia maksymalny czas drzemki.

Weź pod uwagę domowy router i hub Samsung SmartThings jako swój nowy BFF. Wi-Fi pozwala podłączyć każde urządzenie w obrębie nieruchomości bez uruchamiania jednego kabla, ale czasami może to być dość zawodne. Sygnały Wi-Fi są zasłonięte ścianami i mogą nie zostać przeniesione przez cały dom. To może być frustrujące, jeśli chcesz dostroić się do swojego ulubionego programu Netflix lub mieć pilny termin pracy.

Router Wi-Fi Samsung SmartThings gwarantuje płynne i wydajne połączenie. Wykorzystuje technologię sieci kratowej, aby zamknąć cały dom w wielu routerach płynnie ze sobą współpracujących. Każdy router może zajmować około 1500 stóp kwadratowych, a zestaw trzech może obejmować 4500 stóp kwadratowych.

Jest to doskonały dodatek do sieci domowej. Integruje technologię Plume opartą na sztucznej inteligencji, aby inteligentnie zoptymalizować wydajność Wi-Fi. I upewnij się, że każdy gadżet osiąga maksymalną prędkość, niezależnie od tego, czy pobierasz pliki strumieniowe, czy grasz w gry.

Wbudowany hub SmartThings zapewnia kontrolę nad 200 urządzeniami obsługującymi SmartThings za pośrednictwem aplikacji SmartThings dla użytkowników iOS i Android.

Omron Ciśnieniomierz

Opanowanie zdrowego stylu życia staje się o wiele łatwiejsze dzięki osobistemu asystentowi, np. Ciśnieniomierzowi Omron. Dzięki temu inteligentnemu zegarkowi możesz mierzyć ciśnienie w dowolnym miejscu i czasie.

Ten lekki i trafny inteligentny zegarek został zaprojektowany tak, aby pasował do Twojego stylu życia. Możesz śledzić dane swojego serca i oceniać, jak twój styl życia wpływa na zdrowie twojego serca. Dzięki tej zaawansowanej technologii monitorowanie ciśnienia krwi i zarządzanie nim nigdy nie było łatwiejsze.

Monitoruj również aktywność fizyczną, wzorce snu, jakość snu i okres snu. Trzymaj atak serca i udar mózgu na dystans.

To kompaktowe urządzenie bezprzewodowe oferuje wspaniałe inteligentne funkcje i czytelny wyświetlacz. Jest mały i przenośny, dzięki czemu jest łatwy w użyciu w pracy, na siłowni lub podczas dojazdów do pracy.

Nikt nie będzie w stanie odrzucić alertu Tygrysica. To urządzenie jest inspiracją dla wojska i służy różnym celom. Możesz z niego korzystać, gdy jesteś w niebezpieczeństwie lub gdy potrzebujesz wezwać pomoc w razie nieoczekiwanej tragedii lub wypadku.

Alarm tygrysicy generuje dźwięk o wartości 130 decybeli, który jest przymocowany do plecaka, pęku kluczy lub torebki. Dźwięk jest równoważny strumieniowi startującemu z samolotu. Pozbądź się napastników i szybko ostrzegaj przechodniów, gdy są w niebezpieczeństwie, dzięki rozdzierającym uszy dźwiękom.

Jego uderzająca skuteczność czyni go jednym z najbardziej poszukiwanych urządzeń bezpieczeństwa na świecie.

NightGuide — inteligentne okulary jazdy

Technologia noszenia szybko nabiera rozpędu. Wszyscy zachwycają się imponującymi wynikami, jakie zapewniają te okulary NightGuide. Okulary do jazdy nocnej są praktycznym rozwiązaniem dla większości ludzi.

Zapewniają lepszą widoczność w nocy podczas jazdy, czyli w przypadku większości wypadków. Jeśli prowadziłeś już od dłuższego czasu, wiesz, że istnieje ogromna różnica między jazdą w ciągu dnia a jazdą w nocy. Te inteligentne okulary wysokiej rozdzielczości poprawiają widzenie i wzmacniają kolory, które widzisz w nocy, aby lepiej widzieć otoczenie. Dodatkowo elegancki wygląd jest oszałamiający.

Pułapka na światło Mosquito LED Hurrise USB Smart Wi-Fi

Zainwestuj w tę sprytną pułapkę świetlną na komary Hurrise USB Smart Wi-Fi LED, jeśli zawsze pożerają Cię komary. Ten zasilany przez USB zabójca komarów jest cichy i nietoksyczny dla środowiska. Działa z poleceniami głosowymi Alexa i Google Assistant, umożliwiając sterowanie urządzeniami z dowolnego miejsca. Do portów USB można podłączyć komputery, zasilanie mobilne, adaptery lub akcesoria.

Podsumowując

Każdego dnia wymyślane są nowe aplikacje i gadżety, które pomogą nam poprawić nasze życie. Dzięki technologii te fajne gadżety na zawsze poprawią wszystkie aspekty Twojego życia.

Link do głównej publikacji