Windows Update Kod błędu 0x8024402f w systemie Windows 10/8/7

Microsoft wydaje aktualizacje, aby stale ulepszać swój najnowszy system operacyjny Windows 10, ale wiele osób często napotyka różne błędy podczas próby ich pobrania lub zainstalowania. Po otrzymaniu takiego komunikatu o błędzie:

Wystąpiły problemy z instalacją aktualizacji, ale spróbujemy ponownie później. Jeśli nadal to widzisz i chcesz przeszukać Internet lub skontaktować się z obsługą klienta w celu uzyskania informacji, może to pomóc: (0x8024402f)

Jeśli otrzymasz ten kod błędu, ten post pomoże Ci rozwiązać problem.

Windows Update Kod błędu 0x8024402f

Windows Update Kod błędu 0x8024402f

Niedawno otrzymałem ten komunikat o błędzie. Cóż, jeśli pojawi się ten błąd podczas pobierania Windows Update tutaj, jest kilka rzeczy, które możesz spróbować.

1] Uruchom ponownie komputer i użyj innego połączenia. Na przykład używasz połączenia kablowego, korzystaj z Wi-Fi i zobacz.

2] Microsoft pozwala użytkownikom na uzyskiwanie aktualizacji innych produktów Microsoft wraz z aktualizacjami systemu Windows. Musisz wyłączyć aktualizacje produktów Microsoft w panelu Ustawienia i sprawdzić, czy to działa dla Ciebie.

Aby to zrobić, otwórz Panel ustawień systemu Windows (naciśnij klawisze Win + I)> Aktualizuj bezpieczeństwo> Aktualizuj ustawienia> Opcje zaawansowane. Jeśli opcja Aktualizuj dla innych produktów Microsoft podczas aktualizacji systemu Windows jest zaznaczona, musisz to zrobić odznacz to pole.

Windows Update Kod błędu 0x8024402f w systemie Windows 10

Teraz spróbuj zaktualizować komputer z systemem Windows 10. Czy to pomogło? Jeśli nie, cofnij dokonaną zmianę.

3] Opróżnij folder SoftwareDistribution i sprawdź, czy to Ci odpowiada.

4] Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update. System Windows 10 umożliwia teraz uruchomienie narzędzia do rozwiązywania problemów ze strony Rozwiązywanie problemów w Ustawieniach. Otwórz panel Ustawienia> Aktualizuj bezpieczeństwo> Rozwiązywanie problemów. Tutaj powinieneś zobaczyć opcję o nazwie Aktualizacja systemu Windows. Kliknij ten przycisk i wybierz Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów opcja.

Windows Update Kod błędu 0x8024402f w systemie Windows 10

Mam nadzieję, że coś tu pomoże.

Jeśli potrzebujesz więcej sugestii, być może te posty pomogą Ci:

  • Windows Update nie instaluje się lub nie można go pobrać
  • Rozwiązywanie problemów z usługami Windows Update, Microsoft Update i Windows Server Update Services
  • Nie można zaktualizować systemu Windows za pomocą usługi Windows Update
  • Rozwiązywanie problemów z instalowaniem aktualizacji systemu Windows w systemie Windows — często zadawane pytania
Link do głównej publikacji