Usuń pobrane aktualizacje systemu Windows, których instalacja nie powiodła się [EASY GUIDE]

Proces aktualizacji może być sam w sobie denerwujący, ale szczególnie dokucza, gdy pobieranie aktualizacji zajmuje dużo czasu, ale nie jest w stanie ich zainstalować.

Te uszkodzone aktualizacje po prostu niepotrzebnie zajmują miejsce na dysku i powinieneś się ich pozbyć, a oto jak to zrobić.
uszkodzone aktualizacje wind8apps
Folder Softwaredistribution zawiera pliki związane z aktualizacjami systemu Windows. Jest obecny we wszystkich wersjach systemu Windows i powinien mieć rozmiar kilkuset megabajtów.

Ale jeśli ten folder jest większy, masz w nim trochę uszkodzonych aktualizacji i zajmie to więcej miejsca na dysku. Aby więc pozbyć się tych uszkodzonych aktualizacji i zwolnić trochę miejsca na dysku, musisz usunąć uszkodzone aktualizacje z folderu Softwaredistribution.

Problemy z usunięciem wszystkich niepotrzebnych plików? Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby skorzystać z Oczyszczania dysku i zapisać dysk.

Aby usunąć uszkodzone aktualizacje, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

  1. Przejdź do tego komputera i otwórz partycję, na której jest zainstalowany system Windows (zwykle jest to C 🙂
  2. Przejdź do folderu Windows
  3. W folderze Windows znajdź folder o nazwie Softwaredistribution i otwórz go
  4. Otwórz podfolder Pobierz i usuń z niego wszystko (być może potrzebujesz uprawnień administratora)
  5. Teraz przejdź do Wyszukaj, wpisz aktualizację i otwórz Ustawienia Windows Update
  6. Przejdź do Opcji zaawansowanych i ustaw Powiadom, aby zaplanować ponowne uruchomienie w Wybierz sposób instalacji aktualizacji

Potrzebujesz więcej informacji na temat usuwania folderu dystrybucji oprogramowania? Zapoznaj się z tym szczegółowym artykułem.

To wszystko, twoje uszkodzone aktualizacje są teraz usuwane i powinieneś być w stanie normalnie sprawdzić, czy są dobre.

Nie musisz wykonywać kroków 5 i 6 z powyższej rozdzielczości, ale uwzględniliśmy to, ponieważ warto kontrolować, kiedy instalujesz aktualizacje, ponieważ nie zakłóci to pracy, a aktualizacje można zainstalować naturalnie, kiedy chcesz, bez żadnych „ skutki uboczne ”z oprogramowania innych firm.

Możesz zainstalować aktualizacje, kiedy tylko chcesz. Sprawdź ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak zaplanować aktualizacje.

Ręczna aktualizacja sterowników jest bardzo niebezpieczna, ponieważ możesz pobrać i zainstalować niewłaściwą wersję sterownika pobierz Tweakbit Driver Updater (zatwierdzone przez Norton i Microsoft), aby zrobić to automatycznie. W ten sposób zapobiegniesz utracie plików, a nawet trwałemu uszkodzeniu komputera.

Jeśli masz jakieś komentarze, sugestie, a może jakieś alternatywne rozwiązanie problemu zepsutymi aktualizacjami, zostaw swoje uwagi w komentarzach, inni czytelnicy z pewnością chętnie to usłyszą.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji