Tutaj możesz pobrać instalator pakietu Office „kliknij, aby uruchomić”

Jeśli po odinstalowaniu szukałeś instalatora usługi Office 365 typu „kliknij, aby uruchomić”, mamy złe wieści. Nie będzie można go znaleźć, ponieważ Microsoft zmienił sposób działania dystrybucji cyfrowej. Teraz istnieje kilka alternatyw, które wymagają nieco więcej wysiłku, aby zdobyć cyfrową kopię słynnego pakietu Microsoft.

Ten przewodnik dotyczy zarówno pakietów Office 365 (opartych na subskrypcji), jak i Office 2019 (płatności jednorazowych). Poniżej wyjaśniliśmy, jak uzyskać te aplikacje tak szybko, jak to możliwe.

Jak pobrać instalator pakietu Office w tych dniach

Metoda 1: Spróbuj online

W dzisiejszych czasach wszystko, co Microsoft ma w postaci cyfrowej, dlatego potrzebujesz aktywnego połączenia z Internetem, aby pobrać Office 365 lub Office 2019. Procedura jest raczej prosta, choć nie taka intuicyjna, jeśli weźmiemy pod uwagę, że instalator Click-to-run sprawiał, że instalacja była dość łatwo. Musisz przejść do office.com i zalogować się przy użyciu konta Microsoft użytego do zakupu licencji. Lub możesz go tam kupić, jeśli nie masz.

 • Tam rzeczy stają się prostsze. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby szybko uzyskać instalator pakietu Office:

  1. Przejdź do oficjalnej i uniwersalnej witryny Office tutaj.
  2. Zaloguj się przy użyciu konta Microsoft domeny, które zostało powiązane z kluczem produktu (lub chcesz je powiązać).
  3. Wybierać Zainstaluj pakiet Office.zainstaluj biuro online
  4. Kliknij na «Mam klucz produktu Office» Jeśli zrobisz. Jeśli nie, kliknij Kup obok Office 365.
  5. Pierwsza opcja przeniesie Cię do Ekran profilu gdzie możesz kliknąć Wypróbuj Office 365.wypróbuj Office 365 za darmo
  6. Ta ostatnia opcja przeniesie Cię do Lista produktów gdzie możesz wybrać jedną z opcji i kupić subskrypcję roczną lub miesięczną.
  7. Pozostaje tylko wybrać wersję, dodać informacje rozliczeniowe i rozpocząć bezpłatny 1-miesięczny okres próbny, jeśli dopiero zaczynasz. Użytkownicy, którzy zakupili klucz produktu, natychmiast otrzymają link do konfiguracji pobierania.
  8. Kliknij dwukrotnie instalator i postępuj zgodnie z instrukcjami.

  Metoda 2: Sprawdź sklep

  Ponadto możesz użyć Sklepu Microsoft jako skrótu i ​​stamtąd przejść. Oczywiście dotyczy to sytuacji, gdy konto domeny systemowej jest tym, którego chcesz użyć do zakupu (lub już go użyłeś do zakupu). Wystarczy otworzyć Microsoft Store, wyszukać Office 365 Home lub Office 365 Personal. Kliknij link, aby automatycznie otworzyć przeglądarkę i przejść do strony zakupów.Office 365 w Microsoft Store

  • Inną rzeczą, na którą chcemy podkreślić, jest to, że z kontem Microsoft masz już wersję online 365 za darmo. Jeśli więc praca offline nie jest priorytetem, możesz użyć wszystkich narzędzi pakietu Office w środowisku internetowym.

   Metoda 3: Pobierz ODT (narzędzie do wdrażania pakietu Office), jeśli jesteś specjalistą IT

   Wreszcie, jeśli jesteś specjalistą IT i chcesz przekazać kilka instalacji na jednym lub wielu komputerach PC, możesz to zrobić za pomocą narzędzia Office Deployment Tool. Jest to dostępne dla wszystkich użytkowników, ale ponieważ procedura wymaga nieco więcej wiedzy na temat konfiguracji i pracy w sieci, uważamy, że pierwsze dwa sposoby są bardziej odpowiednie dla zwykłych użytkowników

   Możesz pobrać narzędzie ODT tutaj. A oto oficjalna strona z instrukcjami, jak jej używać z niewielką pomocą podwyższonego wiersza poleceń.

   Powiedziawszy to, możemy zakończyć ten artykuł. Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, napisz do nas w sekcji komentarzy poniżej.

   Zatwierdź

Link do głównej publikacji