Napraw błędy Watch Dogs 2: awaria, uruchomienie, wydajność i inne problemy.

Napraw błędy Watch Dogs 2: awaria, uruchomienie, wydajność i inne problemy.

Watch Dogs 2 wprowadził graczy na całym świecie w szaleństwo dzięki wydaniu w ostatnim miesiącu. Ponieważ pierwsza część tej serii okazała się ogromnym sukcesem, odtąd rośnie popularność tej gry.

Po wydaniu zwiastuna, szturmem podbił internet i udowodnił, że zaimponował wszystkim graczom na całym świecie, którzy nie byli tak zadowoleni z tego, że jego pierwsza część była bałaganem wydajności i rozczarowała wszystkich fanów. Ale Ubisoft, twórcy gry wydawali się być zaangażowani w zapewnianie wysokiej jakości gier dla wszystkich i wrócili z Watch Dogs 2.

Watch Dogs 2, to fantastyczna gra z najlepszą grafiką, zaprojektowana z myślą o zaimponowaniu krytykom i udowodniła, że ​​jest popularna od wydania z ostatniego miesiąca. Ale oprócz dobrej optymalizacji cierpi na kilka usterek i błędów, które należy naprawić, aby doświadczyć pulsująca gra serca bez żadnych zakłóceń.

Czytaj dalej, aby wiedzieć jak naprawić błędy Watch Dogs 2, takie jak awarie, błędy uruchamiania, spadek liczby klatek na sekundę, jąkanie się czarnego ekranu itp. Oto lista obejść tego rozwiązania rozbija błędy i inne usterki.

Jeśli nie możesz zagrać w grę, a to prawdopodobnie cię denerwuje, nie martw się. Zapłaciłeś 60 $ w grze wystarczy teraz poświęcić kilka minut i przewinąć w dół, aby dowiedzieć się, jak łatwo naprawić te błędy. Wcześniej upewnij się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania gry. Poniżej znajdują się niektóre minimalne zalecane specyfikacje, które pozwalają na grę. Jeśli jesteś w nie wyposażony, przejdź dalej i napraw swój problem już teraz.

Wymagania systemowe błędów Watch Dogs 2

MINIMUM

Obsługiwany system operacyjny — (tylko wersje 64-bitowe)
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP-1.

Edytor
Intel Core i5 2400S lub i7 @ 2,5 GHz | AMD FX 6120 @ 3,5 GHz

Baran
Min. 6 GB

Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 660 (2 GB) | AMD Radeon HD 7870 (2 GB) lub lepszy

Miejsce na dysku twardym
Minumum 50 GB miejsca

Urządzenia peryferyjne
Klawiatura i mysz kompatybilne z Windows, kontroler Microsoft Xbox One, kontroler Dual Shock 4

Multiplayer
Połączenie szerokopasmowe 256 Kb / s lub szybsze

ZALECANA

Obsługiwany system operacyjny — (tylko wersje 64-bitowe)
Windows 10, Windows 8.1, Windows 7 SP-1.

Edytor
Intel Core i5 3470 i i7 @ 3.2GHz | AMD FX 8120 @ 3,9 GHz

Baran
8 GB

Karta graficzna
NVIDIA GeForce GTX 780 (3 GB) | NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) | NVIDIA GeForce GTX 1060 (3 GB) lub lepsza | AMD Radeon R9 290 (4 GB) lub lepszy

Miejsce na dysku twardym
50 GB

Urządzenia peryferyjne 
Klawiatura i mysz kompatybilne z Windows, kontroler Microsoft Xbox One, kontroler Dual Shock 4

Multiplayer
Połączenie szerokopasmowe 256 Kb / s lub szybsze

Jak naprawić błędy związane z Watch Dogs 2 Games

1) Problemy z uruchamianiem dla Watch Dogs 2

Dla Ubisoft opracował gry, Używany jest program uruchamiający Uplay, który może mieć pewne problemy. Większość naszych użytkowników skarżyła się, że nie mogą uruchomić gry. Nic się nie dzieje, gdy uderzają w program uruchamiający i czasami otrzymują monit:Nie można uruchomić, tego produktu nie można teraz aktywować”. Aby rozwiązać ten problem, możesz wypróbować następujące metody:

1. Zainstaluj ponownie Uplay, może to działać dla niektórych z was. Jeśli masz Zainstalowano Bit Defender na komputerze wyłącz aktywną kontrolę zagrożeń.

2. Uruchom grę jako administrator.

LUB

1. Otwórz Szespół

2. Otwórz Biblioteka i kliknij Properties.

3. Przejdź do Pliki lokalne patka

4. Kliknij Sprawdź integralność pamięci podręcznej gry

5. Steam automatycznie sprawdzi brakujący plik, jeśli taki istnieje.

Jeśli nic się nie dzieje, spróbuj ponowna instalacja gra.

2. Awarie podczas wykonywania Watch Dog 2

Pojawiają się losowe awarie, a niektórzy użytkownicy zgłaszają, że nie są w stanie grać przez dłużej niż 20 minut, a gra ulega awarii. Podczas gdy niektórzy napotykają awarię za każdym razem, gdy próbowali uruchomić grę, inni doświadczali czarnego ekranu. Aby to naprawić, użyj następujących poprawek w grze, abyś mógł cieszyć się przerwaną grą.

1. Upewnij się, że najnowszy Sterownik GPU jest zainstalowany na twoim komputerze PC, kompatybilny z Watch Dog 2.

2. Ustaw także niższą rozdzielczość przed uruchomieniem gry, a następnie zmień ją na swoją wolę, gdy wejdziesz do gry.

3. Awarie są możliwe lub gra może się nie uruchomić, jeśli masz karta graficzna jest podłączony w trybie Nvidia / Mirror do niektórych systemów AV. Spróbuj wyłączyć ten tryb lub odłącz komputer od drugiego urządzenia.

4. Jeśli grasz w grę zainstalowaną na zewnętrznym dysku twardym, spróbuj ponownie zainstalować na dysku wewnętrznym.

5. Jeśli twoja gra ulega awarii i jest zainstalowana na zewnętrznym dysku twardym, powinieneś spróbować zainstalować ją na dysku wewnętrznym (zalecany domyślny katalog Steam). To nie jest stała poprawka, ale dla niektórych użytkowników wydaje się, że to załatwiło sprawę.

6. Jeśli używasz Sterowniki AMD, możesz iść do «Catalyst Control Center«, iść do «Gry”I wyłącz„ AMD Radeon Dual Graphics”.

3. Niska ramka na Drugi (FPS) Podczas gry Watch Dog 2

Jeśli jesteś z uruchomionym oprogramowaniem stron trzecich w tle. Zatrzymaj je lub wyłącz je. Użyj domyślnych wartości zegara, jeśli używasz podkręcona karta graficzna.

W przypadku użytkowników systemu Windows 10, jeśli rozwiązywanie problemów nie przyniosło żadnych rezultatów i nadal występuje problem Niższy FPS, więc powinieneś wyłącz DVR z gry co może rozwiązać ten problem.

Jeśli podane rozwiązania nie będą dla Ciebie działać lub nie będziesz w stanie zastosować powyższych rozwiązań ręcznych, skorzystaj z Game Booster, ulepszyć niski FPS i lepsze wrażenia z gry.

  • Usprawnia i zapewnia płynną i szybszą rozgrywkę
  • Optymalizuje komputer pod kątem płynniejszej i szybszej rozgrywki
  • Uzyskaj lepszą szybkość FPS

4. Błąd kodu: 0xa0000001 w Watch Dog 2

Jeśli pojawia się niebieski ekran (BSOD), a komputer się zawiesił z kodem błędu 0xa0000001, odłącz gamepad, uruchom Watch Dogs, a następnie uruchom ponownie. Jeśli problem nadal nie został rozwiązany, powinieneś wyłącz SLI karty graficznej lub crossfire.

Upewnij się, że karta graficzna się nie przegrzewa i że zainstalowano najnowsze sterowniki.

Aby zaktualizować sterownik, uruchom Driver Booster, ta aktualizacja i łatwo naprawić różne błędy sterowników.

 5. Watch Dog 2 Problem z oszustwem

Komunikat „ Anti-cheat nie jest włączony. Tryb wieloosobowy zostanie wyłączony”Napotkało wielu graczy, którzy wypróbowali opcję gry wieloosobowej. Deweloperzy stwierdzili, że dochodzenie jest w toku i starają się rozwiązać problem. W takim przypadku spróbuj wyjść z gry i ponownie uruchom grę. Jeśli to nie zadziała, spróbuj wykonać następujące czynności:

1. Otwórz folder instalacyjny.

2. Wybierz łatwy przeciwko ściąganiu.

3. Uruchom plik wykonywalny (.exe).

4. Wybierz Watch Dogs 2 z menu rozwijanego i kliknij opcję naprawy. 

6. Błąd DLL w Watch Dog 2

ZA biblioteka dowiązań dynamicznych (DLL) to zbiór małych programów, które można wywołać w dowolnym momencie, gdy jest to potrzebne, przez większy program działający na komputerze.

Czasami może się zdarzyć, gdy odinstalujesz jakiś program, plik DLL zostanie usunięty i podczas otwierania Watch Dog 2 dostajesz Błąd pliku DLL. Aby naprawić błąd DLL, uruchom Narzędzie do naprawy DLL, pomaga to łatwo naprawić różne błędy DLL.

 7 Problemy z połączeniem i „nieodwracalny błąd”

Niektórzy użytkownicy mogą napotkać problemy z połączeniem, a czasami pojawia się komunikat o błędzie „Błąd nieodwracalny”. Użytkownicy, których nie musisz się martwić, tylko cierpliwość. Ubisoft ogłosił, że analizuje sprawę i monitoruje swoje serwery, aby usunąć tę przerwę.

Wniosek: 

Chodzi o to Błędy i problemy z gry Watch Dogs 2 w obliczu użytkowników podczas próby uruchomienia gry.

Próbowałem rozwiązać każdy błąd napotkany przez użytkowników za pomocą pełnych poprawek. Postępuj zgodnie z poprawkami, aby gra była wolna od błędów.

Mimo to w wielu przypadkach użytkownicy napotykają problemy lub błędy w grze z powodu wewnętrznych problemów z komputerem, dlatego sugeruje się uruchomienie Narzędzie do naprawy komputera. To naprawia zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne błędy w komputerze PC / laptopie z systemem Windows.

Warto więc przeskanować system za pomocą tego narzędzia do automatycznej naprawy, aby był wolny od błędów i bezbłędnie grać w grę.

Link do głównej publikacji