Która sieć VPN jest najlepsza do transmisji na żywo TNT w 2019 roku? Oto nowa lista

TNT to popularny kanał telewizji satelitarnej prowadzony przez Turner Broadcasting System. Jest to spółka zależna Time Warner.

Co więcej, TNT jest popularny do nadawania gier NBA i ma serię programów, dzięki czemu jest bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli jesteś z dala od USA, nie będziesz mógł oglądać TNT online, ponieważ jest on dostępny tylko dla mieszkańców USA.

Dlatego potrzebujesz VPN (Virtual Private Network), ponieważ pomoże ci uzyskać dostęp do programów TNT z dowolnego miejsca na świecie.

Ta sieć VPN ukrywa Twoją lokalizację i sprawia, że ​​serwery TNT wierzą, że uzyskujesz dostęp do treści z USA. Dzięki temu możesz łatwo ominąć ograniczenia geograficzne.

Zespół Windows Report opracował tę listę najlepsze oprogramowanie VPN do przesyłania strumieniowego TNT.

Oglądaj TNT w dowolnym miejscu na świecie dzięki tym narzędziom VPN

1

CyberGhost (zalecane)

VPN dla TNTCyberGhost to popularny VPN dla TNT, który oferuje wszechstronne funkcje. Użytkownicy mają dostęp do ponad 1100 serwerów w 58 krajach.

Ponieważ TNT jest amerykańską usługą, CyberGhost ma ponad 50 serwerów zlokalizowanych w różnych obszarach USA. Dzięki temu możesz wybrać najlepszy serwer w USA, który wolisz.

Nie musisz się martwić o niezawodność połączenia, ponieważ są właścicielami swoich serwerów, co zwiększa wydajność.

Ponadto CyberGhost bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa, ponieważ połączenia są zabezpieczone przez wojskowe szyfrowanie.

Istnieją środki zapobiegające temu, takie jak ochrona przed wyciekiem DNS i przełącznik Kills.

Twoje informacje nie są rejestrowane na ich serwerach, ponieważ są one zgodne ze ścisłą polityką braku dzienników.

Serwery CyberGhost nie przechowują dzienników, więc nie śledzą Twojej aktywności przez Internet. Dlatego nie jest możliwe, aby ktoś mógł cię śledzić, jeśli jesteś podłączony do serwera VPN CyberGhost.

Ponadto jest to oprogramowanie przyjazne dla użytkownika i za pomocą jednego kliknięcia stajesz się całkowicie anonimowy.

Co więcej, CyberGhost oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, a ich podstawowy plan zaczyna się teraz w doskonałej cenie.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Świetny plan cenowy
 • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN

— POWIĄZANE: Jak pobrać i zainstalować CyberGhost VPN na Windows 10

2)

NordVPN (sugerowany)

VPN dla TNTNordVPN jest jednym z renomowanych dostępnych narzędzi VPN, ponieważ oferują niezawodne i wysokiej jakości usługi. Masz dostęp do ponad 2500 serwerów, które znajdują się w strategicznych miejscach na całym świecie.

Otrzymujesz również bezpieczny dostęp do serwera TNT z siedzibą w USA.

Dzięki NordVPN możesz łatwo ominąć kontrole bloków geograficznych przez TNT i uzyskać pełny dostęp do treści.

Zapewniono kompleksowe środki bezpieczeństwa w przypadku połączeń kierowanych przez ich serwery, które są szyfrowane przy użyciu 256-bitowego szyfrowania.

Zapewnia to bezpieczne połączenie z wykrywaniem ISP i monitorami rządowymi.

Ponadto NordVPN sprawia, że ​​Twój adres IP nie jest wykrywany przez systemy TNT dzięki trybowi ukrywania, który umożliwia przeglądanie całkowicie anonimowo.

Jednak podstawowy plan NordVPN zaczyna się od 12 USD miesięcznie, które są rozliczane co roku, a także można zapłacić bitcoinami dla dodatkowego bezpieczeństwa.

    — Pobierz teraz NordVPN

 • 3)

  Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

  VPN dla TNTPrywatny dostęp do Internetu jest jednym z najlepszych narzędzi VPN dla TNT o nieograniczonej przepustowości, niskich cenach i dobrej prędkości. Prywatny dostęp do Internetu, jak sama nazwa wskazuje, zapewnia całkowitą ochronę prywatności w przystępnej cenie.

  Dzięki ponad 1800 serwerom VPN zlokalizowanym strategicznie w ponad 25 krajach masz wystarczająco dużo opcji, aby uzyskać dostęp do strony TNT z dowolnego miejsca.

  Ponadto ta sieć VPN zapewnia dostęp do ich ultraszybkich serwerów; dlatego nie musisz się martwić opóźnieniami w połączeniu.

  PIA ma również bezpieczne połączenie i opcje killswitch, które umożliwiają przeglądanie bez ujawniania swojej tożsamości.

  Ponadto PIA ma wiele planów abonamentowych, a najtańszy kosztuje 5,99 USD miesięcznie.

  Pobierz prywatny dostęp do Internetu

  • 4

   Hotspot Shield

   VPN dla TNTHotspot Shield to znana sieć VPN dla TNT, która zapewnia wysokiej jakości usługi i doskonałą obsługę klienta.

   Masz do dyspozycji ponad 1200 serwerów, co oznacza, że ​​nie brakuje miejsc do połączenia usługi TNT.

   Oprócz strumieniowego przesyłania multimediów online, Hotspot Shield jest również skuteczny w omijaniu bloków geograficznych i zapewnia bezpieczeństwo dostępu do strony TNT z dowolnego miejsca na świecie.

   HotSpot Shield oferuje dodatkowe warstwy bezpieczeństwa, aby chronić hakerów i innych cyberprzestępców.

   Ich serwery są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem i oferują funkcje wyłącznika awaryjnego i funkcje ochrony przed wyciekiem DNS.

   Ponadto Hotspot Shield ma zarówno darmową, jak i płatną subskrypcję.

   Możesz przetestować bezpłatną usługę przed wypłatą abonamentu, który kosztuje około 6 USD miesięcznie rozliczanych rocznie.

   Pobierz Hotspot Shield

   • 5

    VyprVPN

    VPN dla TNTVyprVPN ma reputację oferując zabezpieczone usługi; są jednym z najlepiej zabezpieczonych narzędzi VPN dla TNT.

    Jeśli więc skupiasz się na anonimowości, VyprVPN to idealna usługa VPN dla Ciebie.

    Chociaż oferują mniej serwerów niż inne usługi z tej listy, ich serwery znajdują się w regionach, w których strona TNT jest dostępna.

    Bezpieczeństwo jest jedną z mocnych stron VPN, które należy wziąć pod uwagę; dlatego VyprVPN przestrzega ścisłej polityki braku logów, a połączenia są zabezpieczone szyfrowaniem klasy wojskowej.

    Ponadto funkcja ochrony przed wyciekiem DNS zapobiega również wyciekaniu adresu IP z serwerów TNT.

    Oznacza to, że możesz oglądać pełną treść na TNT bez obawy, że zostaniesz zablokowany.

    Ponadto VyprVPN oferuje abonentom 7-dniowy bezpłatny okres próbny, po którym ich usługi kosztują 5 USD miesięcznie rozliczane rocznie.

    Pobierz VyprVPN

    • 6

     IPVanish

     VPN dla TNTIPVanish to popularna usługa VPN używana przez miliony ludzi na całym świecie w celu uzyskania dostępu do TNT.

     Możesz uzyskać ponad 1200 serwerów zlokalizowanych w 62 krajach; umożliwia to więcej opcji, ponieważ serwery nie są umieszczone w kilku krajach.

     Ponadto ich serwery są znane ze swojej szybkości; jest to osiągane przez usługę przekierowywania połączeń przez ich serwery.

     Zapewnia to duże prędkości i wydajność połączenia, co jest ważne w przypadku programów przesyłanych strumieniowo ze strony internetowej TNT.

     Twoje przeglądanie jest całkowicie bezpieczne dzięki najnowszej technologii kill switch, która umożliwia ukrycie twojego adresu IP i informacji o lokalizacji przed twoim dostawcą.

     Dostajesz również wersje dla wielu platform dla VPN z włączoną aż pięcioma jednoczesnymi połączeniami.

     IPVanish ma przystępną cenę 4,5 USD miesięcznie, która jest rozliczana co roku z 7-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy.

     Pobierz IPVanish

     Wymienione powyżej VPN zostały przetestowane i udowodniono, że zapewniają szeroki zakres serwerów oraz zostały przetestowane i udowodniono, że zapewniają dostęp do zawartości witryny TNT.

     Czy znasz VPN, który powinien był znaleźć się na naszej liście? Możesz nam powiedzieć, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji