Jakie jest najlepsze oprogramowanie VPN do grania w Smite? [LISTA 2019]

Smite to popularna gra online na arenie bitewnej, która ma ogromną rzeszę fanów, gra jest darmowa i opracowana przez Hi-Rez.

Tytuł został wydany w 2014 roku, aby zyskać uznanie krytyków i jest jedną z niewielu gier, w których odbyło się wiele turniejów z najważniejszym turniejem, będącym corocznymi mistrzowskimi mistrzostwami świata.

Gracze są umieszczani w drużynie złożonej z pięciu graczy, a każda z nich znajduje się po przeciwnych stronach ich fontann.

W międzyczasie gracze otrzymują także 1500 sztuk złota, aby otrzymać przedmioty startowe.

Gracze wybierają spośród bogów i nieśmiertelnych sklasyfikowanych w różnych kategoriach: Zabójca, Strażnik, Łowca, Mag i Wojownik, a gracze nie mogą wybrać tego samego boga w drużynie.

Jednak gracze Smite mogą mieć problemy z połączeniem lub opóźnienia podczas łączenia się z serwerami gier.

Można to rozwiązać za pomocą VPN. Oprogramowanie wirtualnej sieci prywatnej pomaga rozwiązać te problemy, zapewniając bezpieczne połączenie i pomagając graczom ominąć bloki geograficzne. Poszukując odpowiedniej sieci VPN, czytaj dalej, gdy przeglądamy pięć najlepszych sieci VPN dla Twojej gry Smite.

Najlepsze narzędzia VPN dla Smite

1

CyberGhost (zalecane)

VPN na smiteCyberGhost jest popularny wśród graczy, ponieważ oferuje wiele serwerów i doskonałe funkcje, które zapewniają płynną rozgrywkę.

VPN umożliwia nieograniczoną przepustowość i jest wyposażony w środki bezpieczeństwa, takie jak przełącznik zabicia i ochrona przed wyciekiem DNS, która zapewnia bezpieczną grę.

CyberGhost ma szybkie serwery w ponad 58 krajach, które dają ci opcje łączenia się z serwerami gier.

Twoja anonimowość jest zawsze chroniona przez wyzwolenie killwitcha CyberGhost VPN przez nawet najmniejszy problem z połączeniem internetowym.

Ponadto, obsługa wielu protokołów, zawsze możesz polegać na silnej technologii szyfrowania 256-AES.

Możesz skorzystać z gwarancji zwrotu pieniędzy CyberGhost, aby przetestować uruchamianie ich usług, a pełna cena pakietu wynosi 5 USD miesięcznie rozliczane rocznie.

  —  Pobierz teraz Cyber ​​Ghost VPN (specjalne 80% zniżki)

 • 2)

  NordVPN (sugerowany)

  VPN na smiteNordVPN jest jednym z niewielu VPN, które mają serwery rozproszone na całym świecie.

  Ta najlepsza sieć VPN dla Smite ma zoptymalizowane serwery; Dzięki temu połączenia są stabilne i zwiększa wydajność.

  Twoje bezpieczeństwo jest prywatne dzięki 256-bitowemu szyfrowaniu wojskowemu, które szyfruje przychodzące i wychodzące połączenia danych.

  Gracze Smite mogą również skorzystać z kompatybilności międzyplatformowej, ponieważ jest ona dostępna w systemie Windows i innych urządzeniach. Oznacza to, że możesz grać w Smite na dowolnym urządzeniu z maksymalnym bezpieczeństwem i wydajnością.

  Ponadto NordVPN ma wiele planów subskrypcji, z których każdy jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy, której można użyć do sprawdzenia funkcji przed podjęciem decyzji o zakupie pełnego produktu.

    — Pobierz teraz NordVPN

  Podsumowując, najlepsze narzędzia VPN dla Smite, które wymieniliśmy powyżej, pomogą ci cieszyć się grą Smite i zapewnią dobry stosunek jakości do ceny.

  Jeśli masz jakiekolwiek doświadczenie z oprogramowaniem VPN, zostaw komentarz poniżej.

  • 3)

   Surfshark

   logo surfsharkJeśli jesteś entuzjastą gier, który lubi grać w Smite i potrzebujesz szybkiego połączenia z Internetem, ważne jest, aby znaleźć usługę VPN zapewniającą taką możliwość. Surfshark VPN sprawił, że priorytetem jest zapewnienie, że jego serwery zapewnią Ci duże prędkości, gdy grasz i próbujesz dominować na polu bitwy.

   Korzystając z dowolnego z serwerów Surfshark 800+, będziesz mieć wysoki poziom bezpieczeństwa. Pozwala to zachować spokój podczas grania, ponieważ będziesz wiedział, że nikt nie będzie w stanie śledzić Twojej aktywności.

   Będziesz także mieć dostęp do wielu różnych aplikacji, ponieważ ta VPN ma funkcję wieloplatformową. Jeśli jesteś fanem zarówno systemu Windows, jak i macOS, Surfshark udostępnia tę opcję.

   Dobrze wiedzieć, że Surfshark wykorzystuje silne szyfrowanie 256-AES. Gdy jest to wykorzystywane w połączeniu z technologią opartą na najwyższym protokole, praktycznie uniemożliwia wyświetlanie aktywności wychodzącej lub przychodzącej, ponieważ wszystko to jest ukryte za pośrednictwem tego dostawcy VPN.

   Jeśli chcesz zrobić sobie przerwę w podróży i zagrać w grę, powinieneś mieć dostęp do jednego z Surfshark, ponieważ są one dostępne w ponad 50 krajach. Dzięki dostępności dużych prędkości jest to jedna sieć VPN, którą możesz chcieć sprawdzić. Ma 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy bez ryzyka, co sprawia, że ​​wypróbowanie jest prawie darmowe.

   • Pobierz teraz Surfshark VPN

   4

   Hotspot Shield

   VPN na smiteHotspot Shield ma ponad 500 milionów użytkowników, co czyni go jedną z najczęściej używanych sieci VPN na świecie.

   Ta sieć VPN dla Smite zapewnia dostęp do ponad 1000 serwerów umieszczonych w strategicznych pozycjach, aby zapewnić optymalne połączenia z dowolnego regionu na świecie.

   Jeśli jesteś w regionie z blokami geograficznymi, tarcza Hotspot jest dla Ciebie najlepszą siecią VPN, ponieważ VPN łatwo omija bloki internetowe.

   VPN dla Smite chroni również twoje IP i informacje o użytkowniku, ukrywając je i umieszczając ich IP, co zapewnia bezpieczeństwo przed włamaniami

   Ponadto Hotspot Shield zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy za swoje usługi, możesz użyć tego do testowania uruchomienia funkcji.

   Pobierz Hotspot Shield

   • 5

    ExpressVPN

    VPN na smiteExpressVPN jest jednym z pionierów w branży VPN, ponieważ istnieje już od dłuższego czasu i zebrał entuzjastyczne recenzje na temat jakości swoich usług.

    VPN oferuje ponad 1500 serwerów, które dają graczom wiele możliwości wyboru w zależności od ich geolokalizacji.

    Twój system jest również zabezpieczony przed atakami DDoS, ponieważ VPN ma system ochrony przed wyciekiem DNS, który zapobiega takim atakom.

    Ponadto ExpressVPN oferuje subskrybentom 30-dniowy zwrot pieniędzy, co umożliwia wystarczające sprawdzenie innych funkcji przed zakupem produktu.

    Pobierz ExpressVPN

    • 6

     VyprVPN

     VPN na smiteVyprVPN ma wiele serwerów, które przyczyniają się do jego niezawodności i jakości. VPN jest łatwy do ustawienia dzięki doskonałemu interfejsowi, który umożliwia połączenie za pomocą jednego kliknięcia.

     Ponieważ są właścicielami swoich serwerów, gracze Smite mają pewność, że ich serwery są niezawodne, a rozgrywka nie jest przerywana opóźnieniami.

     VyprVPN ma silną politykę prywatności, a ich serwery są zabezpieczone 256-bitowym szyfrowaniem i przestrzegają surowej zasady braku dzienników.

     VPN ma przyzwoite prędkości na swoich serwerach i umożliwia 3-dniowy bezpłatny okres próbny, który można zmaksymalizować przed zapłaceniem za pełną usługę.

     Pobierz VyprVPN

Link do głównej publikacji