Jak znaleźć klucz produktu Windows 10

Prawdopodobnie otrzymałeś Windows 10 jako bezpłatną aktualizację, więc wszystko zostało zrobione automatycznie i nie musiałeś się martwić o klucze produktu, kroki aktywacji i tym podobne. Ale jeśli chcesz na wszelki wypadek znać klucz produktu swojej kopii systemu Windows 10, pokażę ci, jak łatwo go znaleźć.
znajdź klucz produktu w Windows 10

Gdzie jest mój klucz produktu Windows 10?

Klucz produktu Windows nie jest tak naprawdę łatwy do znalezienia ręcznie, ponieważ musisz przejść przez różne skrypty rejestru. Więc nie tylko zmarnujesz swój czas, możesz również uszkodzić coś w rejestrze, a pojawią się problemy.

Ale na szczęście istnieje o wiele łatwiejsze rozwiązanie. Możesz użyć narzędzi do wyszukiwania kluczy, które pokażą ci swój klucz produktu w kilka sekund.

Jak zlokalizować klucz produktu Windows 10 za pomocą ProduKey

produkey

Osobiście polecam ProduKey firmy NerSoft, ponieważ jest to niezwykle proste narzędzie, które pokazuje klucze produktu innego oprogramowania, nie tylko twojego systemu. Kliknij tutaj i pobierz ProduKey za darmo, a natychmiast wyświetli się twój klucz produktu.

Nie musisz go nawet instalować, po prostu rozpakuj plik .rar i otwórz narzędzie. Kolejną dobrą rzeczą jest to, że ten mały program nie ładuje do komputera niepotrzebnego oprogramowania promocyjnego i nie zmienia domyślnej wyszukiwarki, jak wiele programów.

Mówiąc o tym, jeśli chcesz zmienić domyślną wyszukiwarkę w Microsoft Edge, sprawdź ten artykuł.

Jak powiedziałem, korzystanie z tego oprogramowania jest bardzo łatwe. Wystarczy go otworzyć, a wyświetli się nazwa oprogramowania, identyfikator produktu i, co najważniejsze, klucz produktu. Dwukrotne kliknięcie nazwy dowolnego oprogramowania na liście spowoduje wyświetlenie jeszcze bardziej szczegółowych informacji, a także łatwe kopiowanie klucza produktu i wszystkiego innego w dowolnym miejscu.

Wiem, że sceptycznie podchodzisz do korzystania z oprogramowania innych firm podczas wykonywania zadań związanych z systemem. W porządku, ja też byłem sceptyczny. Nie musisz się jednak martwić ProduKey, ponieważ jest on całkowicie bezpieczny i nie uszkodzi komputera złośliwą zawartością. Ostatecznie jest to o wiele prostsze niż samodzielne przechodzenie przez skomplikowane ścieżki rejestru.

— ZWIĄZANE: Jak uzyskać tani klucz produktu Windows

Inne metody znalezienia klucza produktu Windows

Ponadto możesz odzyskać klucz produktu Windows 10 od producenta sprzętu lub pomocy technicznej Microsoft.

Jeśli kupiłeś nowy komputer z systemem Windows, klucz produktu jest na nim wstępnie zainstalowany. Skontaktuj się z producentem sprzętu, aby uzyskać więcej informacji.

Ponadto, jeśli kupiłeś cyfrową kopię systemu Windows 10 bezpośrednio ze strony internetowej Microsoft, powinieneś ją mieć w e-mailu potwierdzającym. Jeśli usuniesz ten e-mail, skontaktuj się z pomocą techniczną Microsoft, aby uzyskać więcej informacji na temat odpowiedniej licencji cyfrowej.

Jeśli masz jakiekolwiek inne problemy związane z systemem Windows 10, możesz sprawdzić rozwiązanie w sekcji Poprawka systemu Windows 10.

Zatwierdź

Link do głównej publikacji