Jak szybko zmienić rozmiar okna eksploratora i programu na dokładnie zdefiniowany rozmiar

Powiedzmy, że musisz zmienić rozmiar otwartego okna eksploratora lub programu do określonego, z góry określonego rozmiaru i musisz to robić często! Jak ty to robisz? Używaj darmowego oprogramowania Sizer!

Sizer to darmowe narzędzie, które pozwala zmienić rozmiar dowolnego okna do dokładnie określonego rozmiaru z menu kontekstowego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Pozwala także w razie potrzeby zmienić położenie okna o zmienionym rozmiarze na dokładnie zdefiniowaną pozycję.

Jest to niezwykle przydatne podczas projektowania stron internetowych, ponieważ pozwala zobaczyć, jak strona będzie wyglądać, gdy będzie wyświetlana w mniejszym rozmiarze.

Narzędzie jest również przydatne podczas kompilowania zrzutów ekranu do dokumentacji, użycie Sizer pozwala łatwo utrzymać ten sam rozmiar okna w różnych zrzutach ekranu.

Możesz także zdecydować, jakie rozmiary chcesz zmienić rozmiar okien, a także kilka innych opcji, które są dostępne w programie.

Powiedzmy, że potrzebujesz zrzutów ekranu dla posta na blogu o szerokości 400, 500 lub 600 pikseli. Skonfigurowanie rozmiarów i użycie Sizera sprawi, że wszystko będzie naprawdę łatwe.

Wszystko, co musisz zrobić, to kliknąć prawym przyciskiem myszy otwarte okna i użyć jednej z dostępnych opcji rozmiaru.

Strona główna

Link do głównej publikacji