Jak otwierać KLUCZOWE pliki w systemie Windows

Keynote to oprogramowanie do prezentacji zawarte w pakiecie biurowym Apple. Aplikacja jest alternatywą Apple dla MS PowerPoint. Jednak system Windows nie obsługuje formatu pliku Keynote KEY.

W związku z tym prawie żadne oprogramowanie Windows nie jest kompatybilne z tym typem formatu. Nie oznacza to, że nie można otwierać prezentacji Keynote w systemie Windows, ale większość użytkowników przekonwertuje je na zgodny format.

Otwórz pliki KLUCZ na komputerze

Otwórz pliki kluczy za pomocą FileViewer Plus (zalecane)

fileviewer plus okna interfejsu
Ważna aktualizacja: FileViewer Plus 3 zrezygnował z obsługi plików .key z powodu ograniczonej obsługi formatu .key w poprzedniej wersji oprogramowania. Sugerujemy przewinięcie w dół do następnych rozwiązań.

Będziemy śledzić kolejne aktualizacje od producenta oprogramowania, aby zaktualizować ten artykuł na wypadek, gdyby pojawiły się wiadomości na temat obsługi .key.

Pierwszym oprogramowaniem, które gorąco polecamy, jest FileViewer Plus. To narzędzie może otwierać i wyświetlać wiele formatów plików (ponad 300).

Oczywiście pliki KLUCZOWE są również dołączone i będziesz mógł je otworzyć bez żadnych problemów. Będziesz mógł edytować swoje pliki, ponieważ oprogramowanie ma obrazy, tekst i wiele innych trybów edytora.

To narzędzie jest w pełni kompatybilne z systemem Windows, ale ponieważ większość naszych czytelników używa systemu Windows 7 / 8.1 / 10, nie będzie żadnych problemów podczas uruchamiania tego programu w systemie.

Sugerujemy wypróbowanie tego narzędzia (7-dniowa wersja próbna) z oficjalnej strony internetowej i poinformowanie nas w komentarzach, jeśli otworzy ono KLUCZOWE pliki.

 • Pobierz teraz FileViewer Plus 3

Otwórz KLUCZE Z File Viewer Lite

Istnieje jednak kilka uniwersalnych programów do otwierania plików, które otwierają mnóstwo rodzajów formatów. The Przeglądarka plików Lite oprogramowanie otwiera ponad 150 typów formatów, w tym pliki KLUCZ Keynote!

Za pomocą tego oprogramowania możesz otwierać prezentacje Keynote, ale nie zawiera ono żadnych opcji edycji. File Viewer Lite jest również darmowy, zgodny z platformami Windows od XP w górę.

Możesz sprawdzić File Viewer Lite na tej stronie. wciśnij Pobierz teraz kliknij tam, aby zapisać kreatora konfiguracji oprogramowania, a następnie otwórz jego instalator.

Jeśli prezentacja KEY znajduje się na komputerze Mac, zapisz ją na dysku flash USB; i przenieś plik do folderu Windows.

File Viewer Lite obsługuje przeciąganie i upuszczanie, dzięki czemu można przeciągać pliki Keynote z Eksploratora plików (lub pulpitu) do okna oprogramowania, aby otworzyć je w FVL.

Nie wiesz, jaki dysk flash otrzymasz? Nie martw się, mamy najlepsze opcje!

* File Viewer Lite obsługuje tylko dokumenty Keynote ’09, które zawierają podgląd QuickLook.

Otwórz pliki Keynote w iCloud

Aby otworzyć i edytować prezentację Keynote za pomocą większej ilości oprogramowania Windows, prawdopodobnie musisz przekonwertować jej format. Nadal jednak możesz edytować KLUCZE prezentacje w systemie Windows za pomocą Apple iCloud.

ICloud to szereg usług opartych na chmurze, które obejmują aplikacje internetowe Keynote, Pages i Numbers. W związku z tym możesz skonfigurować konto iCloud oraz otwierać i edytować plik KEY w przeglądarce Windows.

W ten sposób możesz otworzyć plik KEY w aplikacji internetowej Keynote.

 • Najpierw otwórz tę stronę i kliknij Utwórz teraz link, aby skonfigurować Apple ID.
 • Dodaj oprogramowanie iCloud do systemu Windows z tej strony internetowej. Kliknij Pobieranie przycisk, aby zapisać kreatora instalacji iCloud dla Windows w folderze, a następnie otwórz instalator, aby zainstalować oprogramowanie.
 • Otwórz oprogramowanie iCloud dla Windows i wprowadź swój Apple ID, aby się zalogować.
 • Wybierz iCloud Drive pole wyboru i naciśnij Zastosować przycisk. Możesz także wybrać Zdjęcia, Poczta i Zakładki opcje

 • Teraz możesz zacząć korzystać z aplikacji internetowej Keynote. Wprowadź swój identyfikator Apple ID na stronie logowania iCloud.com.
 • Kliknij ikonę Keynote, aby otworzyć aplikację internetową.
 • Kliknij przycisk koła zębatego u góry Keynote, aby otworzyć menu. Wybierz Prześlij prezentację opcja w tym menu.
 • Przejdź do folderu zawierającego plik Keynote, wybierz go i naciśnij otwarty przycisk, aby otworzyć prezentację Keynote w aplikacji internetowej.

Konwertuj KLUCZE na format PPT lub PDF

Konwersja plików do alternatywnych formatów to zwykły sposób otwierania dokumentów, prezentacji i obrazów, których system Windows nie obsługuje. Oczywiście nie otwierasz pliku KEY, zmieniając jego format.

Jednak konwersja plików prezentacji i dokumentów tekstowych na formaty alternatywne zwykle nie ma dużego wpływu na ich formatowanie.

Jeśli musisz edytować plik Keynote, PPT programu PowerPoint jest prawdopodobnie najlepszym formatem do przekonwertowania go, ponieważ jest on szerzej obsługiwany przez aplikacje do prezentacji systemu Windows.

PDF jest jednym z najlepszych uniwersalnych formatów plików, ale większość programów do przeglądania plików PDF nie zawiera opcji edycji. Pliki KLUCZOWE można konwertować zarówno na formaty PPT, jak i PDF za pomocą narzędzia internetowego ZAMZAR w następujący sposób.

 • Najpierw kliknij tutaj, aby otworzyć stronę KLUCZ DO PPT ZAMZARA.

 • wciśnij Wybierz pliki , a następnie wybierz KLUCZOWĄ prezentację do konwersji na PPT.
 • Wybierz typ formatu PPT z Konwertuj pliki na menu rozwijane.
 • Wpisz adres e-mail, na który chcesz wysłać plik PPT.
 • wciśnij Konwertować przycisk.
 • Otwórz wiadomość e-mail ZAMZAR, która będzie zawierać link do pliku PPT. Następnie możesz zapisać prezentację na dysku twardym.
 • Otwórz tę stronę, aby przekonwertować KLUCZOWE pliki na pliki PDF za pomocą ZAMZAR. Konwersja ich do przenośnego formatu dokumentów jest prawie całkowicie taka sama, z wyjątkiem tego, że wybierasz PDF z menu Konwertuj pliki na rozwijane.
 • Następnie możesz otworzyć prezentację Keynote w programach PowerPoint i Adobe Acrobat lub innym oprogramowaniu do pokazu slajdów i PDF.

Konwertuj prezentację do formatu ZIP

ZIP to skompresowany format archiwum, do którego można konwertować KLUCZE. Możesz wyświetlić podgląd zawartości prezentacji Keynote, konwertując KLUCZOWE pliki do formatu ZIP.

Oto jak wyświetlić podgląd prezentacji Keynote w formacie ZIP.

 • Najpierw kliknij przycisk Eksplorator plików na pasku zadań systemu Windows 10.
 • Otwórz folder zawierający prezentację Keynote.
 • Wybierz Rozszerzenia nazw plików opcja na karcie Widok, jeśli nie jest jeszcze zaznaczona. Następnie tytuł pliku Keynote powinien zawierać KLUCZ na końcu.

 • Kliknij plik KEY prawym przyciskiem myszy i wybierz Przemianować.
 • Zamień format KEY na końcu tytułu pliku na ZIP. Możesz zachować resztę tytułu dokładnie tak samo.
 • Otworzy się okno dialogowe Zmień nazwę. wciśnij tak przycisk, aby zmienić rozszerzenie nazwy pliku.

 • Poprzedni plik KEY będzie teraz skompresowanym plikiem ZIP. Kliknij Keynote ZIP, aby otworzyć jego zawartość.
 • Otwórz folder obrazu ZIP. Obejmuje to obrazy dla wszystkich slajdów prezentacji.
 • Teraz możesz otworzyć każdy slajd prezentacji w oprogramowaniu do przeglądania obrazów.
 • Plik ZIP może również zawierać plik podglądu, który można kliknąć dwukrotnie, aby otworzyć podgląd prezentacji Keynote.

Możesz więc otworzyć format prezentacji KEY w systemie Windows za pomocą aplikacji internetowej Keynote lub File Viewer Lite.

Ewentualnie przekonwertuj prezentacje na formaty PDF lub PPT, aby zapewnić zgodność z oprogramowaniem Windows.

Unikaj tych szczegółów technicznych i zdobądź jedno z tych programów do pokazu slajdów, aby zaimponować swoim odbiorcom!

Zatwierdź

Link do głównej publikacji