Jak odblokować filmy z YouTube w ograniczonych sieciach

Youtube to największa na świecie witryna do strumieniowego przesyłania wideo. Każdy duży film jest publikowany, np. Zwiastuny, gry itp. Na YouTube. Ale źródłem rozproszenia jest wiele sieci w miejscach takich jak biura, szkoły, uczelnie i niektóre sieci prywatne. W tym poście przyjrzymy się metodom, które pomogą nam odblokować i uzyskać dostęp do filmów z YouTube w ograniczonych sieciach. Jednak niektóre z tych metod, które nie obejmują dedykowanego oprogramowania i stron internetowych. Wspomnę osobno.

Jak odblokować filmy z YouTube

Te metody będą działać również na komputerach PC, urządzeniach z Androidem i iOS:

  1. Korzystanie z VPN lub wirtualnej sieci prywatnej.
  2. Korzystanie z bezpłatnego serwera proxy.
  3. Korzystanie z bezpłatnego serwera proxy sieci Web.
  4. Korzystanie z dodatku do przeglądarki Mozilla Firefox.
  5. Korzystanie z dodatku do przeglądarki Google Chrome.
  6. Korzystanie z oprogramowania YouTube Downloader.
  7. Korzystanie z witryny YouTube Downloader.
  8. Inne metody.

1] Korzystanie z VPN lub wirtualnej sieci prywatnej

Funkcja Windows 10

Korzystając z oprogramowania VPN lub wirtualnej sieci prywatnej, możesz przełamać bariery sieci lokalnej oraz odblokować i oglądać filmy z YouTube.

2] Korzystanie z bezpłatnego serwera proxy

Oprogramowanie proxy może również pomóc ci uzyskać dostęp do zastrzeżonych stron internetowych i usług w niektórych sieciach.

3] Korzystanie z bezpłatnego serwera proxy sieci Web

Możesz korzystać z witryn lub programów proxy, aby uzyskać dostęp do stron zablokowanych w Twojej okolicy. Jednym z takich serwerów proxy jest UltraSurf. Zostało to specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić ludności określonego kraju dostęp do serwisów społecznościowych. Istnieje kilka stron internetowych, które umożliwiają łatwy dostęp i otwieranie zablokowanych stron internetowych. OpenBlockedWebsite.com. kproxy.com, hide.me/en/proxy, proxysite.com i HideMyAss.com to niektóre z takich witryn, które możesz chcieć sprawdzić. Działają jako bezpłatne anonimizatory internetowe, które mają na celu odblokowanie zablokowanych stron internetowych i oferują bezpłatne anonimowe surfowanie po Internecie.

4] Korzystanie z dodatku do przeglądarki Mozilla Firefox

Niektóre przeglądarki, w tym Mozilla Firefox, mają rozszerzenia VPN w swoim Sklepie rozszerzeń, których można używać do korzystania z połączenia VPN powiązanego z tą konkretną przeglądarką. Niektóre rozszerzenia VPN dla Mozilla Firefox to TouchVPN, HoxxVPN i NordVPN.

5] Korzystanie z dodatku do przeglądarki Google Chrome

Niektóre przeglądarki, w tym Google Chrome, mają rozszerzenia VPN w sklepie Chrome Web Store, których można używać do korzystania z połączenia VPN związanego z tą przeglądarką. Niektóre rozszerzenia VPN dla Google Chrome to DotVPN, Betternet VPN, Hola VPN i NordVPN.

6] Korzystanie z oprogramowania YouTube Downloader

Jak odblokować filmy z YouTube

Innym sposobem oglądania filmów z YouTube w ograniczonych sieciach jest ich pobieranie. Wszystko, czego potrzebujesz, to linki do pobierania. Możesz wyszukać w wyszukiwarce link do filmu, który chcesz obejrzeć.

Oprogramowanie YouTube Downloader HD jest dostępne bezpłatnie tutaj dla systemów Windows 10, MacOS i Linux. Będziesz miał do wyboru różne formaty i rozdzielczości filmów, które chcesz pobrać.

7] Korzystanie z witryny YouTube Downloader

Możesz pobierać filmy online za pomocą witryny YouTube Downloader. Istnieje wiele stron internetowych, które pozwolą Ci pobrać filmy z YouTube’a w przeglądarce. Jedyne, co musisz zrobić, to uzyskać link do filmu, który chcesz pobrać. Po zdobyciu możesz korzystać ze stron takich jak SaveFrom.net, ClipConverter.cc, Y2Mate.com i FetchTube.com.

8] Inne metody

Możesz także użyć niektórych przeglądarek, takich jak przeglądarka Tor i Opera, które mogą ominąć to ograniczenie ze względu na swój mechanizm. Niektóre z nich mają nawet wbudowane narzędzia do połączeń VPN, które mogą nawet ominąć tę blokadę.

WSKAZÓWKA: Możesz dowiedzieć się więcej o uzyskiwaniu dostępu do zastrzeżonych stron na komputerze.

Którą metodę preferujesz?

Link do głównej publikacji