Jak naprawić błędy H1Z1, losowe awarie, Gra się nie uruchamia, G99, G29, Launchpad — Napraw błędy komputera

błąd h1z1

Wielu graczy napotykało błędy H1Z1, ponieważ gra została opublikowana w zeszłym tygodniu na platformie Steam w wersji Early Access Alpha. H1Z1 to najnowsza wersja piaskownicy MMO, która jest w fazie rozwoju przez Sony Online Entertainment. Jeszcze w tym roku ta gra będzie również dostępna na PlayStation4.

H1Z1 to błędy, z jakimi borykają się gracze: gra się nie uruchamia, losowe awarie, G99 i G29, problemy z uruchamianiem, HUD nie wyświetla się poprawnie. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat tych błędów, a raport użytkownika, aby je naprawić, może wykonać następujące opisane problemy w samouczku.

Gra H1Z1 Nie uruchamia się, niektórzy użytkownicy napotykają problem polegający na tym, że gra się nie uruchomi, gdy klikną „Graj” w Steamie lub gra zostanie zawieszona na pulpicie.

Recenzja gracza: —

„Próbowałem uruchomić grę, ale nie reaguje, a następnie przechodzę do folderu i próbuję zacząć od tego miejsca, ale nic nie działa, nigdy nie napotykam tego problemu przy uruchamianiu innej gry”.

„Pobrałem grę, a kiedy klikam, aby ją uruchomić, pokazuje ikonę H1Z1 na pasku zadań systemu Windows, a następnie zamyka. Sprawdziłem pamięć podręczną, czy brakuje jakiegoś pliku, ale nie brakuje żadnego pliku. Proszę pomóż.»

Losowe awarie H1Z1, podczas gry gracze dostają losowe awarie lub w momencie, gdy próbują dołączyć do serwera.

Recenzje graczy: —

„Nie grałem w tę grę, ale zawiesza się ona w ciągu kilku minut za każdym razem, gdy próbuję w nią grać, nie rozumiem o co chodzi, proszę o pomoc !!”

„Kiedy próbuję dostać się na serwer, moja gra ciągle się zawiesza i nie mogłem dziś dostać się na 1 serwer”.

Błędy H1Z1G99 i G29, błędy te napotykają niektórzy gracze: G29 i G99, są to błędy połączenia, które pokazują, że gracz nie może połączyć się z serwerem logowania.

Recenzja gracza: —

„Wciąż pojawia się ten błąd, a kiedy sprawdzam moje konto i pokazuje ono, że jest zweryfikowane, ale nadal nie mogę grać, pomóżcie mi”.

„W momencie, gdy próbuję połączyć się z serwerem, ciągle pojawia się błąd gry G99, który pokazuje, że występuje problem z połączeniem z serwerem logowania. Jak mam to naprawić? ”

Błędy Launchpad H1Z1, gracze otrzymują błąd, który pokazuje, że nie można połączyć się ze starterem.

Recenzje graczy: —

„Próbowałem usunąć ten błąd wiele razy i nie znalazłem pomocy, nikogo nie udało mi się rozwiązać. Niech ktoś mi pomoże.

„Kupiłem grę, a kiedy ją uruchamiam, pokazuje, że starter nie może połączyć się z siecią, nie rozumiem, co robić. To wydaje się stratą pieniędzy. Pomóż mi.»

Błąd interfejsu H1Z1, interfejs lub interfejs gry nie wyświetla się poprawnie, niektórzy gracze napotykają te problemy.

Recenzje graczy: —

„Próbuję wejść do gry tylko po to, by zobaczyć HUD, który nie został poprawnie załadowany, więc nie byłem w stanie zobaczyć mojego ekwipunku i nie byłem w stanie uruchomić niczego innego niż broń…”

Pobierz Game Booster, aby ulepszyć grę FPS Więcej !

Zwiększ: Zwiększ grę.

Zapisz Game Managera: Nigdy więcej nie trać zapisanej gry.

Program uruchamiający grę : Doświadcz ulepszonej gry na PC.

Galeria zrzutów ekranu: Uwiecznij swoje najlepsze momenty gry

FPS: Uzyskaj lepszą szybkość FPS.

Jak naprawić błędy związane z H1Z1: —

Gracz może pobrać najnowszą poprawkę błędów H1Z1, aby usunąć błędy H1Z1, a różne problemy, z jakimi borykają się gracze, można łatwo usunąć za pomocą tego odtwarzacza łatek. Aby zainstalować, wystarczy wykonać kilka prostych kroków.

Narzędzie do naprawy błędów komputera

Gracze mogą pobrać to narzędzie do naprawy błędów komputera, aby usunąć błędy H1Z1 i problemy napotkane przez użytkowników. To narzędzie naprawcze można łatwo zainstalować i jest to najlepsze narzędzie do usuwania wszystkich błędów i korzystania z najnowszych wersji gier.

Wykonaj 3 proste kroki, aby natychmiast naprawić komputer!

Krok 1 — Pobierz Zainstaluj narzędzie do naprawy komputera.

Krok 2 — Kliknij przycisk „Skanuj”, aby zdiagnozować komputer.

Krok 3 — Kliknij „Napraw błędy”, aby naprawić problemy i gotowe.

(Uwaga: To potężne narzędzie może zwiększyć wydajność o 97%)

Link do głównej publikacji