5 najlepszych sieci VPN dla Final Fantasy 14, aby grać w nią gdziekolwiek jesteś

Final Fantasy 14 to dodatek do popularnej serii Final Fantasy od giganta gier, Square Enix. Gra przenosi Cię do krainy fantasy krainy Eorzea, a gracze mogą wybrać jedną z pięciu ras, z których każda ma swoje unikalne cechy, dzięki czemu możesz wybierać spośród 8 klas walki i ponad dziesięciu zawodów.

Najważniejsze cechy tej gry to grafika, muzyka, zdjęcia, personalizacja postaci, gra na różnych platformach (PC i PS4), obudowa odtwarzacza, wysoki poziom treści, w którym gracze mogą spędzać godziny na graniu bez wyczerpania zawartości, a także mniejsze funkcje które uzupełniają wrażenia z gry.

MMORPG (masowo multiplayerowa gra fabularna online) została wydana na całym świecie przez Microsoft w sierpniu 2013 roku, pierwotnie jako Final Fantasy 14: A Realm Reborn, która zastąpiła Final Fantasy 14 z 2010 roku, która została zamknięta po negatywnym odbiorze.

Miłośnicy tej gry wciąż pytają o najlepsze VPN dla Final Fantasy 14, a poniżej niektóre z naszych ulubionych typów.

Najlepsze VPN Final Fantasy 14 do wykorzystania w 2018 roku

1

CyberGhost VPN (zalecane)

Ta sieć VPN umożliwia dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi i ma wysokie prędkości, które pozwalają nie tylko oglądać transmisje strumieniowe bez buforowania, ale także grać w gry online z taką łatwością.

Rumuńska firma oferuje takie funkcje, jak ochrona przed wyciekiem adresu IP, DNS, przełącznik Kill, 256-bitowe szyfrowanie AES (podwójne szyfrowanie danych) i nie przechowuje dzienników Twojej aktywności online.

Dla każdego gracza rozważenia, w tym ukrywanie adresów IP, bezpieczeństwo, zero dzienników i duże prędkości w stabilnej lokalizacji, wszystko to oferuje CyberGhost, i wiele więcej — w tym ich niesamowita obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo i obsługi biletów.

CyberGhost ma ponad 1250 serwerów na całym świecie w ponad 60 krajach i możesz połączyć się z jednym połączeniem na maksymalnie 5 urządzeniach.

    — Pobierz teraz CyberGhost VPN (77% zniżki)

 • 2)

  NordVPN (sugerowany)

  To, że jest to świetna sieć VPN dla Final Fantasy 14, nie oznacza, że ​​jest najlepsza, ale dzięki połączeniu funkcji jest idealna do grania.

  Silne bezpieczeństwo, ścisłe skoncentrowanie się na prywatności i poręczne wsparcie, które można kliknąć jednym kliknięciem, to tylko niektóre z korzyści korzystania z NordVPN podczas grania lub grania w FFXIV.

  Inne wspaniałe funkcje obejmują podwójną sieć VPN, zasady zerowych dzienników, cebulę nad PVN, szyfrowanie 2048 bitów, przełącznik zabicia i udostępnianie peer to peer, z ogromną siecią serwerów — ponad 2000 — i fantastycznymi prędkościami.

  Warto zauważyć, że funkcja CyberSec w tej sieci VPN to narzędzie blokujące reklamy i wykrywające złośliwe oprogramowanie, które jest przydatne, gdy jesteś w Internecie, co czyni go jeszcze bardziej zaawansowanym VPN, a także podwójną funkcję VPN i niedawno dodanego serwera proxy Chrome .

  Podłącz nawet sześć urządzeń jednocześnie, aby cieszyć się FFXIV, ponieważ i tak jest to gra wieloosobowa, wszystkie na jednym połączeniu.

      — Pobierz NordVPN z oficjalnej strony internetowej

  • 3)

   AirVPN

   airvpn final fantasy 14

   Jest to kompaktowy VPN, który nie jest po prostu doskonałym i otwartym źródłem, ale także wysoce wydajny jako VPN. Dzięki czystemu i prostemu interfejsowi ta sieć VPN jest prosta, co oznacza, że ​​jest łatwa w nawigacji i konfiguracji. Jednak jego prywatność i anonimowość nie jest tak prosta.

   AirVPN jest objęty ścisłą polityką zerowych dzienników, więc żadne dane nie są gromadzone ani przechowywane, gwarantuje tożsamość i adres IP pozostają ukryte oraz obsługuje wszystkie standardowe protokoły, takie jak OpenVPN, PPTP, SSTP, L2TP i IKEv2.

   Każdy z jego serwerów ma dodatkowe typy połączeń, takie jak OpenVPN przez SSH, SSL i Tor, tak że jeśli dostawca usług internetowych, a nawet twój kraj ingeruje w OpenVPN, nie powstrzyma Cię od grania. Ma 215 serwerów w 19 krajach, z niezakłóconym połączeniem, żadnych znaków dławienia danych i testów prędkości spadają normalnie przy optymalnym wyborze serwera VPN — gwarantowana jest jednak nieograniczona przepustowość 4 Mb / s.

   AirVPN odblokowuje także treści objęte ograniczeniami geograficznymi, ale brakuje w nim obsługi klienta, a jej zasady zwrotów nie są tak dobre jak w przypadku innych sieci VPN. Po zasubskrybowaniu nie ma opcji wcześniejszego anulowania, a także żadnych bezpłatnych prób.

   W przeciwnym razie jest to jedna z lepszych sieci VPN dostępnych do grania, dzięki stabilnym serwerom, wspaniałym funkcjom i rozsądnej cenie. Możesz także podłączyć do pięciu jednoczesnych połączeń.

   Uzyskaj AirVPN

   • 4

    ExpressVPN

    Błędy DNS ExpressVPN

    ExpressVPN naprawdę zasługuje na swoją nazwę, pod względem szybkości i silnego szyfrowania, a także dostępu.

    Funkcje obejmują silne szyfrowanie (AES 256-CBC klasy wojskowej), ochronę przed wyciekiem DNS i ochronę przed wyciekiem IPv6, wbudowany przełącznik zabijania, dzielone tunelowanie i ogromną sieć serwerów, a także można strumieniować treści multimedialne online bez ograniczeń.

    Inne funkcje obejmują sieć serwerów DNS z zerowymi logami, aby chronić cię przed stronami trzecimi, filtrując lub blokując, więc żadne dane osobowe nie są przechowywane na jego serwerach, co oznacza dla ciebie dodatkowe bezpieczeństwo.

    Prędkości tej sieci VPN sprawiają, że jest to jedna z najlepszych sieci VPN dla Final Fantasy 14, a ponadto oferuje nieograniczoną przepustowość dzięki globalnej sieci ponad 1500 serwerów w 148 miastach w 94 krajach. To także

    Uzyskaj ExpressVPN

    • 5

     Prywatny dostęp do Internetu (PIA)

     najszybsza sieć VPN dla systemu Windows 10

     PIA jest jedną z najlepszych sieci VPN dla Final Fantasy 14, oferując świetny zbiór funkcji, takich jak 3310 serwerów w 25 krajach, wsparcie udostępniania plików, a także niedrogi pakiet i najlepszą różnorodność geograficzną z serwerami w Ameryce Środkowej, Europie, Indiach, Azja, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone. Jednak całkowicie zaprzestał działalności w Rosji.

     Wiele serwerów oznacza, że ​​masz szansę na znalezienie niezatłoczonego, który odpowiada Twoim potrzebom, a wiele lokalizacji oznacza, że ​​jeśli podróżujesz, możesz łatwo i szybko znaleźć serwer w pobliżu.

     Ta sieć VPN korzysta z protokołu OpenVPN w systemach Windows i innych klientach systemu operacyjnego, ale obsługuje również PPTP i L2TP dla starszych użytkowników, ale nie są one zalecane, ponieważ są nieaktualne. Otrzymujesz również dostęp do prywatnego serwera DNS i serwera proxy SOCKS5, więc jesteś chroniony, ponieważ nie rejestruje twoich ruchów.

     Kolejną zaletą jest udostępnianie plików peer-to-peer oraz Bittorrent na swoich serwerach, a ponadto nie wymaga ograniczania torrentów do określonych serwerów. Funkcja Kill Switch jest również dostępna w celu zamknięcia aplikacji, jeśli VPN zostanie nagle odłączony.

     Niedawno PIA dodała MACE — narzędzie do blokowania śledzących reklamy — które, gdy jest zaangażowane, blokuje te brzydkie reklamy umieszczone na stronach internetowych za pomocą trackerów, które pozwalają firmom podglądać ruchy i aktywność w Internecie.

     Rezultatem jest to, że gracze mogą odpocząć, wiedząc, że PIA nie przechowuje informacji o użytkowniku, maskuje twoją tożsamość maskowaniem adresów IP, nie przechowuje danych dziennika użytkownika i nie wstrzykuje reklam do ruchu internetowego.

     Uzyskaj PIA VPN

     Czy jest jakaś ulubiona sieć VPN, której używasz w Final Fantasy 14? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami, zostawiając komentarz w sekcji poniżej.

Link do głównej publikacji