4 najlepsze VPN dla Bluestacks do uruchamiania aplikacji i gier na Androida na PC

Dzisiaj pokażemy najlepsze trzy narzędzia VPN do Bluestacks.

Bluestacks App Player został zaprojektowany, aby umożliwić uruchamianie aplikacji dla systemu Android na komputerach z systemem Microsoft Windows. Jako największa mobilna platforma do gier na PC, Bluestacks umożliwia uruchamianie aplikacji i gier na Androida na PC, z ponad 140 milionami użytkowników.

Ponadto Bluestacks to najpopularniejsze oprogramowanie do grania w gry na Androida bezpośrednio na PC. Jednak niektóre aplikacje, w szczególności aplikacje do przesyłania strumieniowego, mogą powodować błędy geolokalizacji podczas próby uzyskania do nich dostępu z innych części świata.

Dlatego VPN jest przydatny, ponieważ symuluje prawidłowy adres IP witryny i umożliwia użytkownikom dostęp do tych treści w dowolnym miejscu na świecie.

Oto najlepsze VPN dla Bluestacks

1

NordVPN (sugerowany)

Ta sieć VPN chroni Twoje dane przed przechwyceniem, a także zapobiega wyświetlaniu fałszywych stron internetowych. Z ponad 2000 serwerów na całym świecie, z licznymi funkcjami, w tym blokowaniem reklam oraz solidną, spójną usługą.

Pod względem szybkości NordVPN osiąga wysokie wyniki na serwerach krajowych, ale nie tak dobrze na połączeniach międzynarodowych, co jest dobre, ponieważ będziesz używać serwerów krajowych do uzyskiwania dostępu do treści, które zostały ograniczone.

Wynika to z faktu, że korzystanie z sieci VPN zwiększa dystans fizyczny i inne czynniki ograniczające normalne połączenie internetowe, co powoduje wolniejsze działanie, ale z większym opóźnieniem. To, biorąc pod uwagę, że sieci mogą się zmieniać w zależności od lokalizacji połączenia, więc przebieg będzie się różnić.

Jako jedna z najszybszych sieci VPN dla systemu Windows 10, NordVPN osiąga dobre wyniki w zakresie zwiększania opóźnień i zmniejszania prędkości pobierania i wysyłania.

  — Uzyskaj NordVPN na Windows 10

 • Przeczytaj także: 5 najlepszych programów antywirusowych z bezpłatnym VPN

2)

CyberGhost VPN (zalecane)

najlepszy darmowy VPN dla bluestacksCyberGhost VPN to freemium VPN, który zapewnia różnorodne usługi: w tym anonimowe surfowanie lub torrenty, odblokowywanie transmisji strumieniowych i witryn internetowych, ochronę własnego połączenia internetowego przed nielegalnymi włamaniami.

 • Zabezpieczone przez 256-bitowe szyfrowanie
 • Automatyczny przełącznik zabijania
 • Protokoły OpenVPN, L2TP-IPsec i PPTP
 • Jednoczesne połączenia na maksymalnie 5 urządzeniach
 • Surowe zasady braku dzienników

CyberGhost VPN jest jednym z niewielu kompleksowych programów do ochrony prywatności w Internecie, ze wstępnie zdefiniowanym i dedykowanym profilem dla każdej potrzebnej sieci VPN. Użytkownicy mają dostęp do ponad 1800 serwerów na całym świecie.

Dlaczego warto wybrać CyberGhost?
cyberghost VPN dla logo Windows
Cyberghost dla Windows

 • 256-bitowe szyfrowanie AES
 • Ponad 3000 serwerów na całym świecie
 • Świetny plan cenowy
 • Doskonałe wsparcie

Pobierz teraz CyberGhost VPN

Aby uzyskać więcej informacji na temat instalowania i używania oprogramowania, zapoznaj się z tym przewodnikiem.

3)

Surfshark

logo surfsharkSurfshark to dostawca VPN, który ma wiele funkcji. Gdy połączysz się z ich siecią VPN, będziesz mógł surfować z pełną prywatnością, korzystać z torrentów bez żadnego zagrożenia i korzystać z witryn streamingowych, które w innym przypadku zostałyby zablokowane z powodu twojej geolokalizacji. To dobry wybór, jeśli chcesz, aby aplikacje na Androida działały na komputerze i wiesz, że masz bezpieczne połączenie z Internetem

Ta sieć VPN jest wyposażona w bezpieczne 256-bitowe szyfrowanie i najlepszą technologię, jeśli chodzi o protokoły korzystające z IKEv2 i OpenVPN. Będziesz także chroniony podczas surfowania, grania w gry lub oglądania ulubionego programu, ponieważ Twoje połączenie jest zawsze chronione przez automatyczny przełącznik zabijania.

Surfshark naprawdę wyróżnia się tym, że zezwala na nieograniczoną liczbę urządzeń, które powinny wystarczyć każdemu domownikowi, który ma członków, którzy lubią grać lub po prostu przeglądają sieć. Odkryjesz również, że istnieje ścisła zasada braku logów, która gwarantuje, że tylko ty wiesz o swojej działalności.

Podczas korzystania z tej usługi VPN w systemie Windows 10 powinieneś otrzymywać duże prędkości, ponieważ Surfshark zoptymalizował swoje serwery, aby zapewnić tę ważną funkcję.

Dzięki tej usłudze będziesz mieć dostęp do ponad 800 różnych serwerów, które są rozproszone w 50 różnych krajach.

 • Pobierz teraz Surfshark VPN

4

Hotspot Shield

najlepszy darmowy VPN dla bluestacksHotspot Shield jest jednym z popularnych dostawców usług VPN na świecie, z ponad 500 milionami pobrań na całym świecie. Jeśli chcesz uruchomić kilka aplikacji na Androida na komputerze z systemem Windows bez ograniczeń, Hotspot Shield jest idealny do tego celu.

Ta usługa VPN zwiększa bezpieczeństwo w sieci, chroniąc twoją tożsamość i szyfrując dane. Jednak wersja Pro zapewnia dostęp do lokalizacji serwerów, szczególnie w Stanach Zjednoczonych; dlatego możesz używać Bluestacks.

Ponadto wersję Hotspot Shield Pro można kupić po cenie premium 139,99 USD za 2-letnią cenę subskrypcji.

 • Pobierz teraz Hotspot Shield Elite

Mamy nadzieję, że ta lista ułatwi ci wybranie najlepszej sieci VPN dla Bluestacks, która spełni Twoje potrzeby. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami z korzystania z któregokolwiek z dostawców usług VPN, o których wspomnieliśmy powyżej, komentując poniżej.

Link do głównej publikacji