3 najlepsze sieci VPN dla Niemiec w celu obejścia ograniczeń geograficznych w 2019 r

Nawet jeśli mieszkasz w jednym z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie, w którym wszystko wydaje się działać idealnie, prywatność komputera jest często atakowana Z tego powodu bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jakie są najlepsze sieci VPN dla Niemiec.

Dlaczego warto korzystać z VPN w Niemczech?

Bez wątpienia istnieje wiele powodów, dla których warto zainstalować niezawodne narzędzie VPN podczas pobytu w Niemczech. Oto niektóre z głównych zalet korzystania z oprogramowania.

 • Oglądaj YouTube bez irytujących bloków

W Niemczech niektóre treści z YouTube są zablokowane. Na przykład otwierasz film ze swojej ulubionej piosenki na YouTube, ale napotyka Cię irytująca wiadomość: „Przepraszamy, ten film nie jest dostępny w Twoim kraju”.

Jeśli więc wyjeżdżasz do Niemiec, przygotuj się, ta wiadomość (w języku niemieckim) pojawi się bardzo często. Filmy dostępne i widoczne w innych krajach są czasami blokowane w Niemczech z powodu ograniczeń dostępu.

 • Bezpiecznie pobieraj dane i pliki

Kontrola i cenzura sieci i Internetu jest czasem stosowana w Niemczech. Sąsiednia Szwajcaria też nie jest daleko w tyle.

W Niemczech zabrania się pobierania plików objętych prawem autorskim. Niemieccy dostawcy nie tylko spowalniają pobieranie plików, ale także analizują ruch. Ta analiza ruchu pozwala im informować właściwe organy w przypadku podejrzanych pobrań.

Dzięki temu artykułowi możesz bezpiecznie pobierać pliki i omijać dowolny blok geograficzny.

 • Obejrzyj Sky Go i uzyskaj dostęp do Netflix

Innym powodem korzystania z VPN w Niemczech jest piłka nożna! Dzięki dobrej sieci VPN będziesz mieć dostęp do Internetu z innej wirtualnej lokalizacji. W ten sposób możesz oglądać swoje ulubione mecze piłkarskie w Niemczech. Nie przegapisz najlepszych gier i wydarzeń sportowych.

Ponadto katalog Netflix różni się w zależności od kraju. Jeśli jesteś w Niemczech, ale nie mówisz po niemiecku, Netflix naprawdę nie daje wiele. Dzięki odpowiedniemu doborowi najlepszych VPN do wykorzystania w Niemczech, możesz uzyskać dostęp do pełnego katalogu Netflix wybranego kraju.

Jak odblokować YouTube przez VPN w Niemczech

Zainstaluj jedną z najlepszych sieci VPN dla Niemiec, a będziesz mógł nawigować z innym adresem lokalizacji geograficznej. W ten sposób uzyskasz dostęp do YouTube, tak jakbyś wygodnie siedział na kanapie rodziców w innej części świata.

Niemcy to piękny kraj z wieloma możliwościami, ale także pewnymi ograniczeniami i ograniczeniami online. Dzięki wirtualnym sieciom prywatnym możesz ominąć te ograniczenia i chronić swoją prywatność.

 • CZYTAJ TAKŻE: 6 najlepszych sieci VPN, które działają nawet po zablokowaniu [Powiesz dziękuję]

Z jakich VPNów najlepiej korzystać w Niemczech?

Aby Ci pomóc, przyjrzymy się 3 najlepszym dostawcom, którzy są wiarygodni i mogą dostarczyć. Oto zakres korzyści, które osiągniesz:

 • Szybkie połączenia internetowe.
 • Przystępna opłata abonamentowa.
 • Silne szyfrowanie Polityka prywatności.
 • Szeroka gama serwerów w Niemczech i nie tylko.
 • Reputacja jako niezawodny usługodawca z udokumentowaną historią.

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN ma duży wybór serwerów, co czyni go najlepszą opcją anonimowości online. Usługa obejmuje tysiące lokalizacji serwerów na całym świecie i chroni twoje dane dzięki 128-bitowej technologii szyfrowania. Stając się członkiem premium, możesz cieszyć się 256-bitowym szyfrowaniem na najwyższym poziomie. Instalacja jest prosta, ale jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, przewodnik jest dostępny na stronie internetowej CyberGhost.

Różnorodność proponowana przez CyberGhost VPN nie jest porównywalna z żadną z usług zbadanych do tej pory. Jego serwery znajdują się w 17 krajach na całym świecie, w tym w Stanach Zjednoczonych, Rosji, Rumunii, Niemczech i Szwajcarii. Szeroki wybór serwerów pozwala zachować maksymalną anonimowość podczas surfowania w Internecie. Jeśli serwer ma się wyłączyć (raczej mało prawdopodobne zdarzenie), możesz wybierać między innymi serwerami, zapewniając ciągłość połączenia.

Usługa jest również dostępna na Apple i Android, z możliwością bezpiecznej nawigacji, nawet na smartfonach i tabletach. Niestety, proxy nie działa na wielu urządzeniach, jeśli jesteś wolnym użytkownikiem. Aby uzyskać wszystkie korzyści z tej usługi, musisz być abonentem premium lub premium plus.

Subskrypcja premium ma coś więcej do zaoferowania.

Jako członek premium nie będzie żadnych ograniczeń przepustowości. Jeśli korzystasz z bezpłatnej usługi, maksymalna stawka wyniesie 1 M na sekundę i zostaną zastosowane zasady korzystania z danych Twojego dostawcy Internetu!

Ta usługa proxy jest łatwa w instalacji i gwarantuje anonimowe przeglądanie z dobrą ochroną danych. Wsparcie techniczne jest doskonałej jakości, forum i blog są na bieżąco z najnowszymi wiadomościami. Biorąc pod uwagę te przesłanki, naprawdę warto przeprowadzić test z CyberGhost VPN.

Cyberghost oferuje trzy poziomy usług: bezpłatny, premium i premium plus. Opłaty za rejestrację mogą być miesięczne lub roczne. Pozwalają na usunięcie reklam, prezentację w bezpłatnej wersji i udostępnienie dodatkowych funkcji. Opcja premium plus ma wszystkie cechy premium. Ponadto pozwala użytkownikowi podłączyć 5 urządzeń, a nie tylko 1.

 • NordVPN

  NordVPN to jedna z ważnych nazw na rynku VPN. Jeśli potrzebujesz łatwej w użyciu, szybkiej i niezawodnej sieci VPN do ochrony poufnych danych i rozwiązywania problemów z połączeniem, skorzystaj z tego narzędzia. O jakich problemach mówimy? Na przykład, aby uzyskać dostęp do biblioteki Netflix USA, NordVPN jest z pewnością jednym z dostawców, który należy wziąć pod uwagę.

  NordVPN ma siedzibę w Panamie, raju nie tylko dla turystów, ale także dla prywatności. Rząd panamski nie wymaga od dostawców VPN przechowywania informacji o użytkownikach. Więc NordVPN nie prowadzi żadnych zapisów dotyczących twojej aktywności w Internecie. Nie ma absolutnie żadnych śladów tego, co zrobiłeś online ani odwiedzonych stron internetowych.

  Funkcja WiFiSec jest jednym z najciekawszych narzędzi, z których możesz korzystać dzięki NordVPN. Publiczne lub bezpłatne sieci WiFi są bardzo niebezpieczne. Zasadniczo nigdy nie należy łączyć się z publicznym lub bezpłatnym hotspotem Wi-Fi.

  Jednak funkcja NordVPN WiFiSec wykrywa połączenie z niezabezpieczoną siecią WiFi i automatycznie włącza ochronę VPN. Możesz ustawić WiFiSec, aby automatycznie łączył się i aktywował automatycznie po każdym połączeniu z bezpiecznymi i niezabezpieczonymi sieciami.

  Funkcja Adblocker sprawi, że korzystanie z Internetu będzie bezpieczniejsze i przyjemniejsze. NordVPn Adblocker ma funkcję CyberSec, która blokuje niebezpieczne strony internetowe i pozwala użytkownikom uniknąć irytujących reklam.

  NordVPN oferuje 3 bilety sezonowe do wyboru. Niezależnie od rodzaju subskrypcji funkcje są zawsze takie same.

  Jak zwykle na rynku VPN, różnicą w cenie jest tylko czas trwania subskrypcji. Oczywiście im dłuższy czas trwania subskrypcji, tym większe będą korzyści w zakresie oszczędności.

  • IPVanish

    

   IPVanish to dostawca VPN z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, o szczególnie wysokiej reputacji. W rzeczywistości firma jako jedyna oferuje usługę VPN poziomu 1. Jest także właścicielem i zarządza ponad 325 serwerami, zlokalizowanymi w 60 krajach, z dostępnymi ponad 40 000 różnymi adresami IP.

   IPVanish to produkt bezpieczeństwa, który gwarantuje prywatność w Internecie, chroniąc użytkowników przed niechcianym szpiegostwem, włamaniem i innymi niebezpiecznymi zagrożeniami. Ponadto może odblokowywać witryny i inne treści online, zwykle ograniczone przez region geograficzny.

   IPVanish mówi, aby nie zapisywać żadnych dzienników. Podobnie jak w przypadku wszystkich firm VPN, nie ma sposobu, aby to zweryfikować, ale naszym zdaniem IPVanish jest wiarygodny.

   Jak działa IPVanish

   Usługa IPVanish VPN umożliwia użytkownikom przeglądanie Internetu w bezpiecznym środowisku. Gdy użytkownik aktywuje swoje połączenie VPN, IPVanish otwiera zaszyfrowany tunel, przez który mogą przechodzić wszystkie dane (e-mail, wiadomości błyskawiczne, informacje bankowe, historia przeglądania i żądania danych). Proces ten uniemożliwia dostęp do informacji o ruchu i działaniach przez osoby trzecie (ISP, organizacje rządowe, serwery biurowe itp.).

   Dzięki tego typu systemowi wszystkie dane przesyłane do iz komputera będą bezpieczne. Twoja lokalizacja również zostanie ukryta. W rzeczywistości IPVanish zastępuje widoczny adres IP online jednym z dynamicznych adresów IP w rozległej sieci serwerów.

   Ten system pozwala również na ominięcie lokalnych ograniczeń, które są wdrożone na danym obszarze, ponieważ lokalne serwery nie będą w stanie zobaczyć, z których stron internetowych lub aplikacji online korzystasz w połączeniu VPN. W związku z tym nie będzie możliwe zablokowanie żadnego rodzaju żądania ani aktywności przeglądania.

   Podobnie jak w przypadku innych usług VPN, polityka cenowa IPVanish pozwala klientom wybierać między różnymi subskrypcjami na podstawie czasu trwania, z wyższą zniżką na dłuższe. Abonament miesięczny kosztuje 10 USD. Opcja trzymiesięczna kosztuje 26,99 USD (8,99 USD miesięcznie), a roczna 77,99 USD (6,49 USD miesięcznie).

   Chociaż dostępna jest technicznie nieodpłatna wersja próbna, usługa działa z gwarancją zwrotu pieniędzy w ciągu pierwszych 7 dni, dzięki czemu klienci mogą przetestować produkt i poprosić o zwrot pieniędzy, jeśli nie będą zadowoleni.

   Wybierz swoją ulubioną VPN

   Teraz masz dobry pomysł na najlepszych dostawców VPN, do których możesz się zwrócić, jeśli szukasz niezawodnego połączenia VPN. Czekamy na Twoje komentarze na temat Twojego doświadczenia z tymi dostawcami, jeśli je wypróbowałeś. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

Link do głównej publikacji